Bazar pt Alex (10)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andradanatalia spune:

Licitez:

462-4ron
463-4 ron
464-6 ron

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

quote:
Originally posted by herra

...si cum se achita prin card - a folosit cineva un card de salariu de la BRD?




eu am achitat prin card BT. Avem card pentru plata facturilor Ii zice Internet Banking-BT24 (plati prin internet, intr-o alta ordine de idei)

mami de dani, cici cochet baiat(26 iulie 2005)


albumul nostru
Piticii lui Danutz


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanceanu spune:

Salut Alex, viata asta ii loveste numai pe cei nevinovati, Imi pare rau ca nu pot participa la strangerea de fonduri,poate ma intalegi sunt si eu cu cazul fratelui ne luptam, asta este viata o lupta continua. O sa reusesti tot ce ti-ai propus, fii tare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Stefana, nici o problema...punem produsele inapoi la bazar. Totusi am rugamintea sa-mi spui care dintre cele doua produse nu a corespuns cu descrierea pt a modifica in lista si a nu mai exista astfel de probleme la o noua licitatie.

Loreema24, am nevoie de poza inca o data pt produsul 242. Salopeta BB pt 2 luni rosu cu alb noua (andradanatalia, este la Loreema24)- 8 RON
klumea_blondy, aceeasi rugaminte si pt tine: 246. Costumas nou, cu imprimeu cu iepurasi, pt vara, 3-6 luni (klumea_blondy) - 7 RON

Herra, poza respectiva am sters-o pt ca s-a adjudecat produsul respectiv.

Ubita, astept si niste preturi pt licitatiile tale caci altfel nu stiu cu cat sa te trec!

hanceanu, tot binele din lume pt fratele tau Robert caci va urmaresc povestea!




Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Roandre cand ajunge salopeta inapoi la mine fac poza si o pun.

Andradanatalia pt prod 463 deja licitase Diana 4 RON.

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradanatalia spune:

N-a vazut baba.
Licitez:
463-5ron

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

Buna fetelor. Cu scuzele de rigoare ca nu am ajuns la posta va rog pe cele a caror adresa nu o am pt a trimite pachetele, sa-mi timiteti PM cu adresa voastra.:lilia toma , Lighty , Diana mirela ,.Daca pputeti pina miine sa-mi trimiteti adresa , pt ca ma duc luni la posta.
multumesc frumos

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Vreau si eu detalii la fusta de la nr.355 - macar cat are in talie si din ce material este. Ce sistem este, se vad niste sireturi, e din cea care se petrece sau pe elastic/siret?

Si licitez nr.414 - 10 RON.



Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Loreema, am primit lumanarica, zilele astea trimit banii pe care trebuie sa ii dau la bazar!


Fetita mea Diana-Maria, nascuta pe 24.10.2001

http://www.babiesonline.com/babies/f/fatamea

Paginuta personala DC:
http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=danielac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

quote:
Originally posted by aissa

Vreau si eu detalii la fusta de la nr.355 - macar cat are in talie si din ce material este. Ce sistem este, se vad niste sireturi, e din cea care se petrece sau pe elastic/siret?

Si licitez nr.414 - 10 RON.



Cristina si Ale (30.09.2004)




Fusta de la poz 355, in talie are 67 cm iar lungime 93 cm. Nu ma pricep la materiale dar este un material din acela sifonat. Este cu fermoar. Nu este pe elastic si nici nu are sireturi.

Luminita si Andrei Tudor (16 august 2005)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64539" target="_blank">Bazar pt Alex

Andrei

Mergi la inceput