Bazar pt Alex (10)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Roandre, as vrea sa renunt la revistele adjudecate de la baby-boom, mi-a dat cineva toate nr. din 2005. Imi cer mii de scuze! O voi anunta si pe baby-boom prin PM, daca nu este nici o problema.
Multumesc!

Diana, mami de superbebelusa (15 iulie 2005)

Puiul meu iubit e atat de mare

Iulia Anastasia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Diana Mirela, ti-am sters licitatia si sper ca baby-boom sa nu fi apucat sa trimita revistele.



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Au mai aparut la bazar de la Aissa urmatoarele produse:



465. Pantofi cu "scartaitoare" roz, pe ei scrie mas.16 dar cred ca sunt cam 20. Talpa in interior are cam 12 cm si in exterior 13 cm. Nepurtati (aissa) - 10 RON

466. Botosei de cojoc, talpa 12 cm (aissa) - 5 RON

467. Botosei roz cu bot de catel, talpa 12 cm, nepurtati (aissa) - 5 RON

468. Rochita roz cu buline+chilotel, are nasturei pe spate, din bumbac 100%, purtata o singura data pe la 10 luni, are 35 cm lungime (doar rochita) (aissa) - 10 RON

469. Fular+manusi bleu (aissa) - 5 RON

470. 5 caciulite de casa (merg sub 1 an), 2 noi noute si celelalte fff putin purtate, cred ca 1 singura data (aissa) - 5 RON

471. Sapca rosie cu stelute albe, material asemanator blugului, diametru 42 cm, purtata de vreo 2 ori (aissa) - 5 RON

472. Fes tricolor, 46 cm (aissa) - 5 RON

473. Basc galben cu bordura rosie si ursulet, 46 cm (aissa) - 5 RON

474. Palarie alb+galben, 42-44 cm (aissa) - 5 RON


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Lulu multumesc pentru detalii, nu e buna de mine fusta.

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Roandre, multumesc mult! Baby-boom nu le-a trimis inca si i-am dat un PM acum. Inca o data imi cer scuze.
Si acum licitez: 465-10 RON, 469-5 RON, 471-5 RON si bascul cu ursulet-5 RON, care este in pozitia 473 dar apare in linkul de la 474 ( e inversat cu palarioara).

Diana, mami de superbebelusa (15 iulie 2005)

Puiul meu iubit e atat de mare

Iulia Anastasia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cloreta spune:

Buna,
astept mesaje de la buburuzica si de la ionela-roxana ca sa stiu unde trebuie sa trimit pachetelele.

Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

quote:
Originally posted by Cloreta

Buna,
astept mesaje de la buburuzica si de la ionela-roxana ca sa stiu unde trebuie sa trimit pachetelele.

Pozele mele




Adresa lu Buburuzica ti-am trimis-o eu pe PM.

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradanatalia spune:

468. Rochita roz cu buline+chilotel, are nasturei pe spate, din bumbac 100%, purtata o singura data pe la 10 luni, are 35 cm lungime (doar rochita) (aissa) - 10 RON

471. Sapca rosie cu stelute albe, material asemanator blugului, diametru 42 cm, purtata de vreo 2 ori (aissa) - 6 RON

473. Basc galben cu bordura rosie si ursulet, 46 cm (aissa) - 6 RON

474. Palarie alb+galben, 42-44 cm (aissa) - 5 RON


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Licitez 471-7 RON si 473-7 RON.

Diana, mami de superbebelusa (15 iulie 2005)

Puiul meu iubit e atat de mare

Iulia Anastasia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

Buna!
Licitez pentru nr.114 - 10 RON si nr. 393-10 RON.
As dori sa stiu daca "marsupiu" este acelasi lucru cu "port-bebe", adica daca e chestia aia care o pui in fata si copilul in ea si pleci la piata? Cred ca suna prosteste intrebarea dar vreau sa fiu sigura 100 %.
Multumesc!

poze carmina
http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20719;104/st/20060516/dt/7/k/2312/preg.png

Mergi la inceput