Bazar pt Alex (10)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cloreta spune:

Buna,
am pus si eu coletul pentru Lulu75. Am vrut sa il pun acum doua zile si era nebunie la posta si tanti aia tocmai facea cursa si a zis sa asteptam 10 minute. Si pt ca ianintea mea erau inca trei persoane cu super chetii de rezolvat am renuntat si am plecat. Azi era sa patesc la fel, dupa domnul din fata mea iar cica face cursa. I-am zis cucoanei sa imi ia pachetul ca ma ia nebunia si am rezolvat

Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Licitez

461. Bluzita groasa[ vatelinizata], firma baby-club, nr 74, 6-12 luni (tomecica) - 3 RON - 3 RON

462. Bluzita bbc, f.baby-club, bleu, nr 74, 6-12 luni (tomecica) - 3 RON - 3RON

463. Bluzita bbc , vernil , nr 74, 6-12 luni (tomecica) - 3 RON - 3RON

464. Bluzita bbc , verde , cu nasturei pe umar , nr 74, 6-12 luni (tomecica) - 3 RON - 3 RON

Luminita si Andrei Tudor (16 august 2005)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64539" target="_blank">Bazar pt Alex

Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stefana spune:

Roandre, te rog sa anulezi licitatiile mele, pentru ca un produs l-am primit si l-am returnat deoarece nu corespundea caracterizarii, iar pe celalalt nu l-am primit nici acum, dupa o luna, si e cam tarziu (cam ramane mic).
Multumesc mult si sper sa nu fie cu suparare.

It's nice to be important, but it's more important to be nice

Rochita de vanzare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Licitez 463-4 Ron si 464-4 RON.

Diana, mami de superbebelusa (15 iulie 2005)

Puiul meu iubit e atat de mare

Iulia Anastasia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

quote:
Originally posted by biluta28

quote:
Originally posted by svety

LICITEZ: 444. Aparatoare pt patut de lemn - 11 RON Am mare nevoie de asa ceva ca noaptea bb intra cu fata intre gratii. Asa ca ne luptam sau renunti. Eu chiar am nevoie si curand!!

mami de dani (26 iulie 2005)


albumul nostru
Piticii lui Danutz







Nu , nu e cazul sa ne duelam daca ai mai multa nevoie decat mine e ok si daca fetele sunt de acord eu imi retrag licitatia de la 444
Eu m-ai am o pereche si le-as fi dorit sa le am la schimb pentru atunci cand le spal (destul de des ca noi mai mancam prin pat) caci tare greu le usuc pe frigurile astea.

Mihaela - 33 ani- sagetator Ana 6 ani- Edi 1 an
http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=546687000




scuze pt. off-topic, dar vreau si eu sa vad cum arata aparatorile astea - nu mai apare poza pe nicaieri?

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=67430&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Alex, un bb de 1 an, diabetic, are nevoie de noi!!!




Never underestimate the power of human stupidity. - A. Einstein

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004) - www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59172" target="_blank">copilul meu de cristal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

...si cum se achita prin card - a folosit cineva un card de salariu de la BRD?

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=67430&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Alex, un bb de 1 an, diabetic, are nevoie de noi!!!




Never underestimate the power of human stupidity. - A. Einstein

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004) - www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59172" target="_blank">copilul meu de cristal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapopescu spune:

Licitez 464 -3 RON

http://community.webshots.com/user/inapopescu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ubita spune:

licitez si eu 463 si 462

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapopescu spune:

Licitez 464 -5 RON

http://community.webshots.com/user/inapopescu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Am primit astazi de la Mamagiuliei produsele 388, 389, 390 si 391.

Diana, mami de superbebelusa (15 iulie 2005)

Puiul meu iubit e atat de mare

Iulia Anastasia

Mergi la inceput