Sa continuam sa-i ajutam pe batrani

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Buna,
Inca nu am reusit sa vorbesc nici cu directoarea nici cu asistenta sociala. In legatura cu " ceaiul" la care ne-am gandit o data pe luna in care sa ii serbam pe cei nascuti atunci, mai sunteti de-acord? Daca ramane valabil eu ma inscriu sa merg luna aceasta. Voi ce spuneti? Ma gandeam sa stabilim intr-o sambata. Astept reactii din partea voastra"Sa continuam sa-i ajutam pe batrani" http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64856
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Loreg, mai ramane valabila posibilitatea de a le face rost batranilor de lucru manual? "Sa continuam sa-i ajutam pe batrani" http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64856
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Buggy nun uita ca am la mine 100 ron de la Orchid pentru actiunea voastra.ori vi-i dau odata cu pachetul care trebuie sa soseasca de la danaA ori inainte cum vrei.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Pai odata cu pachetul zic ca ar fi cel mai bine. Multumim mult"Sa continuam sa-i ajutam pe batrani" http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64856
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Buggy, daca-mi spui la ce zi de sambata te-ai gandit, vin si eu cu tine sa organizam ceaiul dansant cu sarbatorirea zilelor. Dar vreau sa stiu data, sa ma asigur ca pot.

Multumesc.


www.fastcoolcars.com/images/sexy_ladies_fast_cool_cars9/legs_car.jpg" target="_blank">Tzuni mic si drag si scump si grasunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Propun sambata 27 ian. E bine? Se mai inscrie cineva? Tocmai am vorbit cu Liliana, asistenta sociala, a ramas ca maine imi da lista cu cei nascuti luna aceasta. Ii vom serba la clubul azilului. Maine imi va da si lista materialelor pentru lucru manual si pana saptamana viitoare a ramas ca ma va anunta ce necesitati majore au pentru care sa folosim banii pe care ii avem stransi deja sau pentru care va fi nevoie sa mai strangem. Am nevoie de voi sa ne mobilizam si sa nu ii abandonam pe batranei. Tzuni multumesc pentru inscriere, sper ca e ok data de 27 ian.
Va pup si va astept cu idei."Sa continuam sa-i ajutam pe batrani" http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64856
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulia Laura spune:

Buggy, sunt foarte fericita ca ne mobilizam iara. Va ajut ca si pana acum cu tot ce pot. Singura problema e ca se pare ca pe 27, eu si terry nu vom fi in bucuresti (suntem colege si avem un training 27-28-29). Vezi ca Sambata cade 28 oricum.

Inca nu stiu nimic sigur, dar daca sunt in Bucuresti voi veni negresit.

Ne auzim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinadil spune:

Buggy , trece-ma si pe mine pe lista ,si astept lista cu cele necesare!!!

www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=61071" target="_blank">CRACIUN DE VIS
Ajutati-o pe Bella,www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=57873&whichpage=1" target="_blank">Mariuca,www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=58740" target="_blank">si Robert,www.desprecopii.com/FORUM/forum.asp?FORUM_ID=59" target="_blank">si ei au nevoie de noi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Loreg spune:

Buna dragele mele...eu spun un DA din suflet....vin de cate ori mergeti si voi si DA...mai e valabila si oferta pentru acele materiale..astept lista si vedem cum ne descurcam.
Andreea, tu ai si ID-ul meu de pe YM, nu mai stiu dc mai ai nr de tel...oricand ai cate ceva sa-mi spui ..poti apela ....dc nu pot raspunde atunci..raspund dupa..si tot dau un raspuns.

Loredana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Ce super ca ati scris...nu mai dadeam de voi
Asa e Iulia, Sambata e 28. La sambata ma refeream.
Exista o problema cu acest ceai. Trebuie sa facem in asa fel incat sa nu ranim pe nimeni. Ce vreau eu sa zic e ...ca intr-o oarecare masura vom creea un precedent de care ne vom face responsabile pe cel putin un an in care va trebui sa fim cumva prezente cateva dintre noi, pentru ca nu cumva unii dintre ei sa nu se simta nedreptatiti. Si imaginati-va ca daca reusim macar acest an sa fim prezente ca sa le serbam ziua, la anul se vor simtii abandonati daca nu continuam.
Ce e de facut? Ma gandeam ca prin aceasta actiune sa mobilizam de fapt azilul catre aceasta actiune si sa devina un obicei al azilului. Cum putem face asta...as avea o idee. Imediat revin atat cu ideea cat si cu lista."Sa continuam sa-i ajutam pe batrani" http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64856
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput