Sa continuam sa-i ajutam pe batrani

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Va pup si va multumesc inca o data ca va implicati!!!
Va urez un Craciun fericit si toate cele bune!!!"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

sinteti super ,fetelor romance , oriunde sinteti raspindite inlume . Nu pot pleca fara sa va urez toate cele bune ,craciun fericit si multa sanatate . EU SINT, CU PUTIN CE POT FACE. mergem inainte , gindindu-ne ca miine... poate cineva v-a avea grija de noi!!Madre Teresa di Calcutta zicea printre altele:"Gaseste-timp pentru mila, aceea este cheia Paradisului! Sanatate si familiior voastre si sa ne auzim cu bine . Soni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Loreg spune:

Craciun fericit!!!- dragele mele..oriunde v-ati afla. Sa va dea D-zeu tot binele din lume, sanatate, putere de munca,impliniri depline si liniste sufleteasca.


si
Loredana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turturica spune:

buggy, excelenta ideea.
Eu nu pot sa ma implic in organizare, dar ma ofer sa va mai ajut cu bani.
un an nou fericit tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Va urez un an nou fericit plin de realizari si va astept sa ne mobilizam cat se poate de repede dupa revelion!!!"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei_19 spune:

Buggy, fetelor, vreau si io sa vad pozele, please, se poate? tare m-ash bucura.
Si ideea cu parcul mi-a placut in mod deosebit, e super! sunt si eu alaturi de voi.

"Unde exista dragoste, exista si Dumnezeu" - Tolstoi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei_19 spune:

buggy, mersi pentru linkuri, pozele sunt impresionante, mi-au dat lacrimile. Off, cat de greu le e bietzilor batrani... Fetelor care-aveti batrani in azilurile din Ro si de pretutindeni, nu-i uitati, amintiti-va de batranica aia care visa doar sa vina "Cristian" din America si alta speranta nu mai avea. Trista viatza

"Unde exista dragoste, exista si Dumnezeu" - Tolstoi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Hello, hello si LA MULTI ANI!


Sunt si eu aici, alaturi de voi. Vad ca au aparut deja idei noi si foaaaaaaarte frumoase. Sper sa reusim sa le aducem lumina in suflet in continuare.

Va pe toate!

lina, cu Alina (12.11.02) si Ana (9.05.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Buna
Maine o voi suna pe directoare sa vedem cu ce ii mai putem ajuta material. Intre timp Loreg mai ramane valabila oferta cu materialele de lucru manual?
Sunteti de-acord sa le facem cateva tablouri cu poze mai mari?
Vreti sa stabilim ziua de vizita si persoanele care vor merge acolo luna aceasta? ( credeti ca mai putem realiza ideea de " ceai " si sa ii sarbatorim pe cei nascuti in aceasta luna? cu tort sucuri si niste cadouri pe masura posibilitatilor?- eu zic ca daca exista vointa se poate, voi afla ce persoane isi sarbatoresc ziua de nastere luna aceasta, sunteti de-acord?)
Astept vesti de la voi"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoioana spune:

Eu sunt tare de acord! Cu ce pot ajuta? Numai sa nu-mi cereti sa duc tava cu ceai ca mi-ar fi cam greu. :))

anto

...ce-ntamplare cu mine Anto, ce minune cu ei Ioana si Stefan si bb din burtica...

Mergi la inceput