Sa continuam sa-i ajutam pe batrani

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

Super super idee, imi place mult de tot. Sunt sigura ca multora nu le mai spune la multi ani de foarte mult timp. am incepe chiar cu ianuarie nu?


quote:
Originally posted by terry

Si eu am venit cu propunerea (pe care Buggy o stie deja) ca o data pe luna sa ii serbam pe cei nascuti in luna respectiva. Asa vom putea face cadouri personalizate.
Vad ca deja se contureaza idei foarte frumoase si cu siguranta vom reusi impreuna sa ducem la bun sfarsit ceea ce ne propunem.



Si de-as avea darul prorociei si tainele toate le-as cunoaste si de-as avea atata credinta incat sa mut si muntii din loc iar dragoste nu am...nimic nu am!
www.happy-family.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Loreg spune:

Buna seara dragele mele...
Sunt si voi fi intotdeauna cu voi...e nevoie sa le mai umplem sufletele cu bucurie din cand in cand..ca amaraciune au ...cat incape!


Loredana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

...si daca nu sunt sarbatoriti, poate se pune la cale un "ceai dansant" cum aveau ei in tinerete. Cu muzica veche si frumoasa, romante, cantece de petrecere...asa, ca odinioara. Si in care sa povesteasca despre tineretea lor, sa-si depene amintirile la un pahar de vin si un fursec. Habar n-aveti cate stiu si au vazut la viata lor oamenii astia! Sugeram si eu...


www.fastcoolcars.com/images/sexy_ladies_fast_cool_cars9/legs_car.jpg" target="_blank">Tzuni mic si drag si scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Tzuni super idee si de ce nu ar fi si mai super sa la combinam. Facem un ceai dansant pe luna in care ii sarbatorim pe cei a caror aniversare a avut loc in luna aceea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

...poate unii mai pastreaza poze din tinerete si-i ajutam sa-si faca albume...


www.fastcoolcars.com/images/sexy_ladies_fast_cool_cars9/legs_car.jpg" target="_blank">Tzuni mic si drag si scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Ce bine imi pare ca ne vom mobiliza in continuare si vom fi alaturi de ei, nu aveti idee. Mie mi-a intrat la suflet "italianca""Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Prezent.


Andra ,mamica lui Robert si a Mariei album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulia Laura spune:

Nu mai e nevoie sa va spun: ca sunt prezenta, ma implic, ma dedic si abia astept sa ne intoarcem acolo. Eu inca mai am colegi care imi aduc haine si carti...asa ca strang totul la mine!

Va pup, dragelor, pe toate...si buggy...you rule!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ireland spune:

..hop si eu..daca mai aveti nevoie de o mana de ajutor

va pup si va doresc un Craciun la fel de cald si de frumos ca si sufletele voastre!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoioana spune:

Fetelor, si eu sunt pe-aici. Sper ca simtiti asta!
Multumesc tare mult ca nu m-ati uitat in legatura cu fotografiile, le-am vazut impreuna cu sotul. Bietii batrani...trebuie sa avem grija de ei.
Faza cu gunoaiele m-a intristat, sigur ca ar fi minunat sa facem un parculetz. E deprimant sa fii batran si singur printre gunoaie. :((

Fetelor, Craciun Fericit din partea noastra, sunteti deosebite! Sa va dea Dumnezeu inmiit inapoi!

Cu drag,
anto

...ce-ntamplare cu mine Anto, ce minune cu ei Ioana si Stefan si bb din burtica...

Mergi la inceput