Alinuta a fost operata, maine se intoarce acasa

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

Craciun fericita Alina !!!

Adriana si bb Cezarica

Sarbatori fericite


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110&whichpage=1 br / " target="_blank">Ajutati-o pe Alinutza sa vada



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

Craciun Fericit Alina si tuturor cerlor ce au facut aceasta minune posibila

anca si micutza Bianca(14/03/2005)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutati-o pe Alinutza sa vada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamc spune:

Craciun fericit Alina!
Craciun fericit tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fairy_adina spune:

impreuna, putem face o lume mai buna.

Craciun fericit!

O ce veste minunata!

Felicitari celor care au declansat, sustinut si concluzionat aceasta minunata campanie.

Cu drag,
Adina

www.claudiu-cioca.tk" target="_blank"> Claudiu Cioca-a inceput drumul spre Lumina
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62812" target="_blank">Maini condamnate la tacere
Dragostea de Dumnezeu rezolva toate problemele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gegea spune:

Dorim si noi Craciun Fericit Alinei si familiei sale!
Sa dea Dumnezeu sa fie totul bine pana la capat!

Geani si Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

au mai venit banutzi

10e- Zuzunaki
20e- Alina &Ariadna
va multumim!

Sarbatori fericite in continuare si multa sanatate va dorim!

anca si micutza Bianca(14/03/2005)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutati-o pe Alinutza sa vada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_lia spune:

Dragii mei,
O doamna mi-a trimis un mail in care ma roaga sa ii dau adresa postala a familiei Ivascu. Din pacate, nu o am... Referitor la pachetul trimis, Euroliness nu are coletarie la Barlad...?! Incerc la Atlassib, poate l-ati trimis acolo?
Lia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

am mai primit si eu niste banutzi azi de la

Szabo Sebastian 500.000 lei
Dorobantu Adrian 300.000 lei
Popescu Carmen 470.000 lei



Adriana si bb Cezarica

Sarbatori fericite


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110&whichpage=1 br / " target="_blank">Ajutati-o pe Alinutza sa vada



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Fetele, cine ma poate anuntza cind ajung banii de la mine in contul tatalui Alinei?
Io am avut contu pe minus cind am trimis banii, shi deshteptzii ashtia de la banca au gasit de cuviintza sa opreasca trimiterea lor pina imi "umpleam " contu, cica mai trebuiau 5 fr in plus peste ce mi-au luat deja pentru costu de expediere, shi io nu-i mai aveam, mama lor de excroci...banii au plecat de aici vineri, asha ca mai dureaza pina ajung in ro, fir'ar...bine ca nu mai e graba...

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
decembrie
degetzeii


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutatzi-o pe micutza Alina sa vada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

Am mai primit 15 euro de la Andreea si Doru din Canada, multumim!

Multumim Sebastian, Adrian si Carmen!

Iren voi suna familia sa le spun sa verifice contul

Lucia pai io i-am cerut mamei adresa din buletin si este asa cum apare aici fara strada fara numar, mi-a zis ca are casa un nr dar nu este trecut in buletin, o voi intreba la telefon despre adresa postala

Sanatate tuturor!

anca si micutza Bianca(14/03/2005)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutati-o pe Alinutza sa vada

Mergi la inceput