CRACIUN FERICIT pt 75 de orfani - POZE !!!!!!!!!

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Chiar ca e bogat Mosu',Tzuni!

Jasmine si Radu (26.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Ha ha ha, Ruxandra, fiul tau va fi un sot pe cinste ! O sa spele hainele familiei mai ceva decat mama sa!

Ruxandra, daca puiutzul tau s-a lipit de masina de spalat, lasa-i-o! Maine oricum merg la Cora sa fac factura pt cealalta firma si mai iau eu o masina, aceeasi marca (apropo - e cu incarcare verticala sau orizontala? ). Si sa nu spui nu! E un adevarat erou Matei ca rezista intr-o casa full de jucarii! Eu, sincer, n-as fi rezistat, si-as fi dormit in noaptea asta macar cu un soarece si o broasca in pat !
Deci, pentru Matei, cu tot dragul, o masina de spalat ! O inlocuim maine cu alta!

PS. Sper ca n-a vazut si aspiratorul! Nu de alta, dar l-ar nenoroci nevasta!


www.fastcoolcars.com/images/sexy_ladies_fast_cool_cars9/legs_car.jpg" target="_blank">Tzuni mic si drag si scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

quote:
Originally posted by Jasmine

Chiar ca e bogat Mosu',Tzuni!

Jasmine si Radu (26.10.2004)



E super-bogat!
Multumim si tie, Jasmine si sotului saritor la nevoie!


www.fastcoolcars.com/images/sexy_ladies_fast_cool_cars9/legs_car.jpg" target="_blank">Tzuni mic si drag si scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Anculina, ma bucur mult pentru reusita voastra si pentru ca puiutii de la Sfanta Maria (pe o parte i-am cunoscut si noi la actiunea pe care le-am organizat-o de 1 iunie) au avut o intalnire speciala cu Mos Craciun!

Atata doar ca ar fi fost bine sa specifici mai clar despre ce actiune era vorba, pt ca m-am trezit cu o multime de PM-uri de la fetele-donatoare care au crezut ca actiunea noastra (cu Sf Vasile) a fost deja! Si oricum dupa ce subiectul vostru a disparut (eu acum aflu ca ati continuat actiunea in alta parte - si ma anuntasem si eu sa ajut, dar n-am stiut ca nu ati renuntat), s-au gasit forumisti care sa creada ca aici e actiunea voastra si intrebau lucruri care se potriveau ca nuca-n perete. Ma tem de confuzii pt ca e vorba la mijloc de bani, de banii oamnenilor care cred si au incredere in ceea ce fac, mi-am asumat responsabilitatea pentru aceasta actiune si n-as vrea sa-i dezamagesc, sau sa-i fac sa se simta inselati (actiunea noastra INCA nu a avut loc). Poate o sa spui ca ar fi trebuit sa citeasca mai atent! Da, poate ca ai avea dreptate, dar traim in secolul vitezei si multi citesc printre randuri !

Sugestia ruxandrei_sb mi se pare super ok. De ce nu deschizi un subiect cu tema asta? Sunt convinsa ca sunt multi oameni care te-ar felicita si s-ar bucura alaturi de tine,
asa cum am facut-o si eu!
Copii aceia chiar merita! Puiu si Andrei si Gabriela si Nicu... Ii stim si noi si ii iubim!

...sau (inca o solutie) e ok daca lasi mesajele tale referitoare la actiunea voastra doar la subiectul "Propunere pt saptamana dintre Craciun si Revelion" deschis tot de mine, sau la "Final Craciun la orfelinat" ca am vazut ca ai postat si acolo despre actiune. Sau la "Desene de colorat" sau la "Ingeras" sau la "Mamici casnice" ca dau de tine peste tot! Ca sa nu iscam confuzii. Multumesc!


www.fastcoolcars.com/images/sexy_ladies_fast_cool_cars9/legs_car.jpg" target="_blank">Tzuni mic si drag si scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Buna!

M-am intalnit azi cu Cosmina si am primit de la ea, pentru copiii de la orfelinat, DVD player-ul promis . Multumim, Cosmina! Copii se vor bucura CU SIGURANTA!

Aaaa, si sa nu uit! Primul film pe care-l vor vedea (tot gratie Cosminei), va fi Atlantis, Milo's return - film de desene animate!


www.fastcoolcars.com/images/sexy_ladies_fast_cool_cars9/legs_car.jpg" target="_blank">Tzuni mic si drag si scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Fetelor am mai zis si sambata si repet am 30 de eur de la Claudi@ trimisi prin DidiAlex pentru actiunea voastra.cui ii dau? vad ca nu ma baga nimeni in seama.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:

quote:
Originally posted by Tzuni
Ruxandra, daca puiutzul tau s-a lipit de masina de spalat, lasa-i-o! Maine oricum merg la Cora sa fac factura pt cealalta firma si mai iau eu o masina, aceeasi marca (apropo - e cu incarcare verticala sau orizontala? ).


Tzuni, nu-mi strica baiatul !!

Multumim frumos, esti o dragutza , dar nu. Nu trebuie sa primeasca chiar tot ce-si doreste. Mai ales ca isi doreste cam tot ce vede. Data viitoare cand urla dupa Logan sau motocicleta adevarata la tine il trimit!! Sa te vaz atunci!

Daca ai apucat s-o cumperi o tinem de rezerva. Sau o achit eu si vaz la care copchil cuminte o va aduce Mosu.

Apropo de incarcare pe lateral/vertical (c-am studiat-o si eu mai apoi) are 4 programe, cu clatit, stoarcere ....

Ruxandra & Matei (3 ani) & sotul drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:

quote:
Originally posted by andreea_tx

Fetelor am mai zis si sambata si repet am 30 de eur de la Claudi@ trimisi prin DidiAlex pentru actiunea voastra.cui ii dau? vad ca nu ma baga nimeni in seama.


Andreea, sa inteleg ca nu ai apucat sa vii ieri la intalnirea din Tineretului?

Nu este vorba ca nu te baga nimeni in seama, dar trebuie s-o
intelegem si pe Tzuni, nu poate sa alerge de una singura in toate partile. Mai ales ca au fost doua intalniri programate, nu una.

Ziua/ora/locatia alese de Tzuni mie personal mi s-au parut o.k. A fost mereu intr-o o zi din w-e, la o ora rezonabila si intr-o locatia centrala si usor accesibila, un parc unde eventual putea fiecare sa-si continue plimbarea de sfarsit de saptamana.

Ruxandra & Matei (3 ani) & sotul drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:

Tzuni, rog frumos s-o treci in listutza si pe Adriana cu 500.000 ROL!



Ruxandra & Matei (3 ani) & sotul drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

As putea sa ma intalnesc cu cineva in zona Drumul Taberei? Pentru niste banuti... mie imi este mai greu sa plec, din cauza de copilas si birou...

Ioana si Rebeca

http://community.webshots.com/user/bebebeca

http://community.webshots.com/user/bebeca2004

Mergi la inceput