CRACIUN FERICIT pt 75 de orfani - POZE !!!!!!!!!

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Da Ruxandra eu inteleg dar avand niste bani care nu sunt ai mei..... nu vreau sa creada fetele ca din acuza mea nu au ajuns unde trebuie.adevarat ca a fost in week si de asemeni o ora rezonabila dar eu am anuntat dinainte ca nu pot veni in Tineretului ca eram prinsa cu cealalta actiune de la orfeliat si rugasem si eu daca este cineva prin zona mea care merge in parc sa ma intalnesc sa-i dau banii sa ajunga unde trebuie,atata tot.plkus ca al meu copil inca nu si-a revenit complet din boala si nu vreau sa-l expun inca la alti virusi.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

Doamnelor,
pt ca acesti banuti sunt extrem de necesari in alt caz (momentan nu este facut public de catre initiatoare lui Andra-Motanik) am reorientat banii!
Acest lucru l-am facut cu acordul Claudi@-ei.

quote:
Originally posted by andreea_tx

Fetelor am mai zis si sambata si repet am 30 de eur de la Claudi@ trimisi prin DidiAlex pentru actiunea voastra.cui ii dau? vad ca nu ma baga nimeni in seama.

andreeat


Andreea ti-am trimis mail

Mii de scuze! la o data ulterioara o sa va detaliez totul.
Eu sau Andra (Motanik)

Alexandra

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">La 1 anisor e diabetic insulinodependent si are mare nevoie de noi!

"Secretul fericirii este sa faci numai ceea ce te pasioneaza" Gabriel Garcia Marquez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

N-o sa va vina sa credeti dar eu eram convinsa ca se intampla azi:)) asa ca m-am infiintat cu bradul la 9.30.
Nu-i bai, e acolo, il impodobiti in liniste. Eu nu pot veni dupa-masa ca nu am cu cine lasa copila, desi mi-ar fi placut. Ne vedem maine.

Anda, mama Irinei
fotografiile Irinei
Cum au intrat in familia noastra Jerry soricelu`, Gelu Catelu` si Lutu Calutu`

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Acum ne-am intors de la orfelinat. Am lasat cei 10 bradutzi pt fiecare grupa, am asezat jucariile sub bradul cel mare din sala festiva si am facut pachetele cu pijamale, dulciuri, fructe si sosetutze. Maine incerc sa-mi gasesc timp sa scanez si sa postez facturile, sa vedeti pe ce s-au "dus" banii. Iar pumpkin va pune poze de la serbarea cu Mosul.


www.fastcoolcars.com/images/sexy_ladies_fast_cool_cars9/legs_car.jpg" target="_blank">Tzuni mic si drag si scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:

Pentru copiii cei cuminti si nerabdatori, pentru Mos Craciun cel bun si bogat, si bineinteles pentru invitatele de onoare, Tzuni si pumpkin:



Serbare&petrecere frumoasa !!

P.S. Am emotii. Acea "mare" din animalutze de plus, asternuta la picioarele bradului si restul jucariilor&darurilor; o imagine pe care o voi tine minte.

Ruxandra & Matei (3 ani) & sotul drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Buna, fetelor! Acum m-am intors de la serbare. A fost acolo Mos Craciun, a impartit daruri....Bucuria copiilor a fost mare, mai ales ca ei, mici fiind, nu stiu daca au mai dat pana acum ochii cu Mosu'. Vom pune poze sa vedeti si voi cum s-a desfasurat serbarea!

Va multumesc tuturor celor care m-ati ajutat sa fac o bucurie copiilor de la Sfantul vasile!


www.fastcoolcars.com/images/sexy_ladies_fast_cool_cars9/legs_car.jpg" target="_blank">Tzuni mic si drag si scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

IMAGINI DE LA SERBARE:


POZE


www.fastcoolcars.com/images/sexy_ladies_fast_cool_cars9/legs_car.jpg" target="_blank">Tzuni mic si drag si scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

AICI PUTETI VEDEA FACTURILE DE LA CUMPARATURI:

FACTURI


www.fastcoolcars.com/images/sexy_ladies_fast_cool_cars9/legs_car.jpg" target="_blank">Tzuni mic si drag si scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

Felicitari Tzuni drag, felicitari si tuturor fetelor inimioase de la acest subiect. Pozele sunt superbe...sunt asa de dulci dragii de ei.
sa aveti sarbatori minunate pentru ca le meritati din plin.

Si de-as avea darul prorociei si tainele toate le-as cunoaste si de-as avea atata credinta incat sa mut si muntii din loc iar dragoste nu am...nimic nu am!
www.happy-family.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CORNELIAP33 spune:

Sunt atat de draguti. Ma bucur enorm ca au primit daruri si s-au bucurat putin.

Multumesc Tzuni!... si multumiri si pentru celelalte fete care au fost mesagerii nostri ai celor ce n-am putut veni.

O zi buna tuturor!

Cornelia si taurasul Rares Costin (nascut in 22.04.2002)
Fotografii


Ajutati-l pe George!
www.cuzuc.netfirms.com

Mergi la inceput