CRACIUN FERICIT pt 75 de orfani - POZE !!!!!!!!!

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

TZUNI te rog spune-mi daca ai primit mesajul meu si daca poti sa iei legatura cu persoana de contact a lui DidiAlex pentru bani daca nu,sa rog pe altcineva.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crista1976 spune:

Buna,

as avea o intrebare din ce oras esti?...adica unde se afla cei 75 de copilasi?Eu as avea ceva jucarii si mingiute...hainute mai putin...dar as vrea sa dau la copii din Bucuresti,deoarece vreau sa vad cu ochii mei unde ajung lucrurile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

crista, copiii sunt din Bucuresti, dar nu cred ca mai ai timp sa expediezi coletul in Romania!
cl, au ajuns banii, te trec pe lista!
impreuna, te trec pe lista!
carolinah, sunt inalta inalta cu par lung lung! Simplu. Ah, uitasem sa spun: sunt si inteligenta Voi fi chiar in parcarea de la intrarea in parc, la ora 11 fix. Te astept acolo!
andreea_tx, cutiuta mea de mesaje e full (abia acum mi-am dat seama) si nu a intrat mesajul de care-mi spuneai. Dar n-am inteles aproape nimic din ce vorbeati aici pe forum cu didialex, claudi@, despre pashosha, cazul cu batranii? Nu se amesteca astea! Ca ma zapaciti si pe mine!
craluca, da-mi adresa de mail sa-ti trimit formularul de contract, iar toate datele despre orfelinat le primesti acolo, la fata locului, pt ca ei iti pun si stampilele.



www.fastcoolcars.com/images/sexy_ladies_fast_cool_cars9/legs_car.jpg" target="_blank">Tzuni mic si drag si scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

cosmina72, ar fi minunat daca ai putea veni in parc sambata la 11


www.fastcoolcars.com/images/sexy_ladies_fast_cool_cars9/legs_car.jpg" target="_blank">Tzuni mic si drag si scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Eu as zice ca jucariile si mingiutzele pe care vrea sa le trimita Crista1976 sunt binevenite si dupa Craciun.E clar ca nu mai are timp acum sa le trimita,dar copiii s-ar bucura oricand sa le primeasca,nu-i asa?

Jasmine si Radu (26.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

TZUNI era vb asa.DidiAlex a trimis bani in tara prin cineva si in banii aia erau 30 eur pentru actiunea ta de la claudi@ si 10 eur de la Motanik pentru actiunea cu orfelinatul organizata de Pash.eu in mesaj iti spusesem ca deocamdata eu nu ma pot intalni cu persoana de contact de aici din tara si iti lasasem si nr ei de tel pentru ca sunt racita si eu si copilul si te intrebam daca poti sa iei tu legatura cu ea,daca nu sa rog pe altcineva.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Dac poate persoana respectiva sa vina sambata la 11 la intrarea in Parcul Tineretului, e super-ok!


www.fastcoolcars.com/images/sexy_ladies_fast_cool_cars9/legs_car.jpg" target="_blank">Tzuni mic si drag si scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crista1976 spune:

Buna ,

am citit acum raspunsul tau.Deci eu vin anul asta cu masina in Romania.pe 23 decembrie sunt in Bucuresti.Unde e orfelinatul?
Pot sa ma duc singura si sa duc lucrurile?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Tzuni, eu vin sambata la 11 in Tineretului. Da-mi te rog pe PM nr tau de mobil, la o adica, sa te anunt daca nu vin. M-am uitat acum si uitasem ca am luat si dulciuri, nu numai jucarii. Asa ca sunt si 3x12 buc de Mars si asimilate intr-una din plase.



lina, cu Alina (12.11.02) si Ana (9.05.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

MAINE, CINE MAI VREA SA CONTRIBUIE LA ACTIUNEA NOASTRA:
INTALNIRE LA ORA 11 LA INTRAREA IN PARCUL TINERETULUI, VIS-A-VIS DE LICEUL SINCAI.
VA ASTEPT!



www.fastcoolcars.com/images/sexy_ladies_fast_cool_cars9/legs_car.jpg" target="_blank">Tzuni mic si drag si scump

Mergi la inceput