CRACIUN FERICIT pt 75 de orfani - POZE !!!!!!!!!

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Am vorbit la orfelinat si am aflat asa:
sunt 75 de copii cu varsta intre 1 si 6 ani, din care
- 30 de fetitze si
- 45 de baietzei

Intre timp am facut rost si de un Mos Craciun cu un costum super frumos, care sa vina sa vorbeasca cu copiii si sa le imparta darurile. Si, cel mai important, vine GRATUIT! Multumim, Moshule!


www.fastcoolcars.com/images/sexy_ladies_fast_cool_cars9/legs_car.jpg" target="_blank">Tzuni mic si drag si scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Tzuni, vreau sa cotizez si eu cu ceva. Cu cine iau legatura si cum procedez? Multumesc frumos,

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns serenaxxx spune:

Fetelor as vrea sa contribui si eu cu ce mai aveti nevoie ..ba chiar as vrea sa vin la orfelinat sa ajut la impartitul cadourilor si sa le vad chipurile dulci cand le primesc . Tzuni te-as ruga sa-mi spui de ce mai ai nevoie .As dispune de 5 milioane . Te rog sa-mi spui cum sa facem . Felicitari pt initiativa

http://community.webshots.com/user/serenaxx100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Dragele mele, cele care doriti sa mai participati cu cate ceva la actiune, veniti la urmatoarea noastra intalnire de sambata, 17 decembrie 2005, ora 11.00 la intrarea in Parcul Tineretului (vis-a-vis de Liceul Sincai). Este ultima intalnire, pt ca tot sambata vom merge la cumparaturi. Discutam atunci si detalii despre serbare si mersul la orfelinat.

Cine vine, va rog sa ma anunte, sa stiu pe cine astept!


www.fastcoolcars.com/images/sexy_ladies_fast_cool_cars9/legs_car.jpg" target="_blank">Tzuni mic si drag si scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Tzuni, eu nu cred ca pot sambata. Pana sambata, undeva in centru, nu se poate? Sau un cont???? Multumesc frumos,

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns serenaxxx spune:

Tzuni nici eu nu pot in weekend . Cum facem ??

http://community.webshots.com/user/serenaxx100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Oferiti variante de intalnire! Va dati seama ca mi-e destul de greu si mie sa ma intalnesc cu atatea persoane in locuri diferite si in zile diferite. Sper sa ma intelegeti si pe mine. Multumesc si astept propuneri.


www.fastcoolcars.com/images/sexy_ladies_fast_cool_cars9/legs_car.jpg" target="_blank">Tzuni mic si drag si scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns serenaxxx spune:

uff te cred si te inteleg .. nici nu am pe cine sa trimit . pai spune-mi tu in ce zona sa vin ..sa fie f. aproape de tine ( cat mai seara daca se poate ) si vin eu la tine . ok ? astept raspuns

http://community.webshots.com/user/serenaxx100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Eu vin sambata in Tineretului, daca mai e valabil. Spune-mi cum te recunosc, ca banuiesc ca nu dupa poza din semnatura.

lina, cu Alina (12.11.02) si Ana (9.05.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craluca spune:

tzuni, vreau si eu datele orfelinatului ca sa fac contract de donatie pentru carticele; denumire, adresa, reprezentat de .....

Mergi la inceput