CRACIUN FERICIT pt 75 de orfani - POZE !!!!!!!!!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Tocmai m-am intors de la intalnirea din Parcul Tineretului. Va multumesc celor care ati venit. Pe pagina 1, in deschiderea subiectului veti avea din nou evidenta donatiilor. Sa fiti fericiti si iubiti pt tot ceea ce faceti!


www.fastcoolcars.com/images/sexy_ladies_fast_cool_cars9/legs_car.jpg" target="_blank">Tzuni mic si drag si scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Tzuni, ma inscriu cu bradutul si niste globusoare. Unde e casa asta de copii? pot sa-l aduc direct acolo

Anda, mama Irinei
fotografiile Irinei
Aliante pisicesti
VA MAI AMINTITI DE LOVE STORY?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudi@ spune:

Buna.
Daca nu e prea tarziu, as vrea sa ajut si eu cu niste banuti.
intrebarea e, cum ii trimit si la cine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

Claudi@

eu trimit la Pashosha banii de la Motanik. pt Craciunul batranilor...sau cred ca pt asta. luni adica maine ii dau persoanei care vine in tara. daca ii virezi azi ii pot sa maine.sau sa imi spui ca ii dau eu si stiu ca tu mi-i virezi. numai sa stiu cati.




Alexandra

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">La 1 anisor e diabetic insulinodependent si are mare nevoie de noi!

"Secretul fericirii este sa faci numai ceea ce te pasioneaza" Gabriel Garcia Marquez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

quote:
Originally posted by Witchie

Tzuni, ma inscriu cu bradutul si niste globusoare. Unde e casa asta de copii? pot sa-l aduc direct acolo

Anda, mama Irinei
fotografiile Irinei
Aliante pisicesti
VA MAI AMINTITI DE LOVE STORY?



Iti scriu pe PM adresa orfelinatului si in data de 19, seara, cand mergem sa aranjam caminul pt sarbatori si sa pregatim cadourile, ne putem intalni acolo.


www.fastcoolcars.com/images/sexy_ladies_fast_cool_cars9/legs_car.jpg" target="_blank">Tzuni mic si drag si scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Nu mai inteleg nimic. Vad ca deja a avut loc pe data de 5 actiunea pe de care initial stiam ca are loc pe 18 sau ceva de genul asta si la care vroiam sa venim si noi cu cate ceva. Cumva threadul respectiv am avut impresia ca a fost suspendat (parca asa scria, se suspenda actiunile pana cand...). Acum vad ca se planuieste o alta actiune. Fotografiile le facem noi, daca este in weekend, in cursul saptamanii nu pot. Treceti-ne si pe noi pe lista cu 100 RON si va rog mult pe cel/cea care se ocupa de strangerea banilor sa ma caute pe prv, (scuze, dar chiar ca nu mai pricep cine si ce).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:

Este vorba de 3 actiuni distincte:

1. ghetuzte pt copii, care s-a transformat in serbarea de mos Nicolae 05.12.2005 (initiat&organizat de Tzuni)= bifat

2. mos Craciun 18.12.2005 la Sf. Maria ?!(initiat de Pashosha)= suspendat pe DC, parca continua privat

3. mos Craciun 20.12.2005 la Sf. Vasile (initiat&organizat de Tzuni)= in desfasurare aici

Ruxandra & Matei (3 ani) & sotul drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

Buna dimineata!

va rog mult sa imi scrieti un nr de telefon pe privat cu care poate lua legatura prietena mea. ea pleaca maine de aici si trimit banii de la Claudi@. Mai am niste banuti care trebuie sa ajunga la Pashosha. Credeam ca e aceesi actiune...sau cum sa fac?

Alexandra

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">La 1 anisor e diabetic insulinodependent si are mare nevoie de noi!

"Secretul fericirii este sa faci numai ceea ce te pasioneaza" Gabriel Garcia Marquez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

DidiAlex ti-am trimis mail cu datele de contact.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

De fapt eu strang banii care treb sa ajunga la Pash dar daca tot ma contacteaza prietena lui DidiAlex pot sa-i iau si pe restul de bani si vor ajunge la Tzuni de la mine sau daca nu, puteti sa va intalniti una din voi pentru banii care treb sa ajunga la Tzuni.cum vreti voi asa fac.

andreeat

Mergi la inceput