CRACIUN FERICIT pt 75 de orfani - POZE !!!!!!!!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns denis spune:

Fetelor,

Cand va intalniti, contactati-ma si pe mine sa aduc si eu cate ceva... Nu prea multe, dar e binevenit sper si putinul de la mine.
I-am lasat lui Tzuni pe PM nr meu de telefon.

Pupici

Denisa, mami lui Cosmin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Dragele mele,

pentru ca sunteti atatea care v-ati oferit sa dati o mana de ajutor pt Craciunul micutzilor de la Sf Vasile, va propun sa ne intalnim
maine,

SAMBATA, 10 DECEMBRIE 2002, ora 11.00 LA INTRAREA IN PARCUL TINERETULUI, VIS-A-VIS DE LICEUL SINCAI

pt colectarea donatiilor (jucarii, hainutze, barduti si banutzi). Va rog sa incercati sa veniti acolo pana la ora 11.30. Timpul e scurt, si trebuie sa ne miscam repede. Mi-ati fi de mare ajutor daca ati veni, pt ca timpul nu-mi permite sa trec pe la fiecare sa iau ce aveti de dat. Sper sa ma intelegti si sa ma ajutati.

Va multumesc si va astept!


www.fastcoolcars.com/images/sexy_ladies_fast_cool_cars9/legs_car.jpg" target="_blank">Tzuni mic si drag si scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denis spune:

Vreau sa vin, dar mi-e foooooaaaaarte ...departe.

Este vreuna dinre voi care sta prin zona Obor, Colentina, Mosilor, St cel Mare...ceva de genul asta, sa ne intalnim azi eventual...???

Denisa, mami lui Cosmin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumpkin spune:

Da, Denis, eu stau in zona Tei si ma pot intalni eu cu tine, dupa ora 18.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

multumim, pumpkin, s-a rezolvat!


www.fastcoolcars.com/images/sexy_ladies_fast_cool_cars9/legs_car.jpg" target="_blank">Tzuni mic si drag si scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soarenistor spune:

Carolinah-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Initial ma gandisem sa obtin o sponsorizare pentru cadouri de Craciun de la un ONG, dar m-am trezit cam tarziu:( (de asta am intrebat daca orfelinatul e in Buc.)
Asa as putea sa trimit niste banuti? Si daca da, unde si cum?


Impreuna = mami Flavia, tati Mircea si puiutza Sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

quote:
Originally posted by impreuna

Initial ma gandisem sa obtin o sponsorizare pentru cadouri de Craciun de la un ONG, dar m-am trezit cam tarziu:( (de asta am intrebat daca orfelinatul e in Buc.)
Asa as putea sa trimit niste banuti? Si daca da, unde si cum?


Impreuna = mami Flavia, tati Mircea si puiutza Sara



Iti trimit PM cu un cont bancar (al meu). Imi spui cand si cat pui si eu ii scot si-i pun la un loc cu ceilalti! Multumim, impreuna!


www.fastcoolcars.com/images/sexy_ladies_fast_cool_cars9/legs_car.jpg" target="_blank">Tzuni mic si drag si scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

quote:
Originally posted by Tzuni

quote:
Originally posted by impreuna

Initial ma gandisem sa obtin o sponsorizare pentru cadouri de Craciun de la un ONG, dar m-am trezit cam tarziu:( (de asta am intrebat daca orfelinatul e in Buc.)
Asa as putea sa trimit niste banuti? Si daca da, unde si cum?


Impreuna = mami Flavia, tati Mircea si puiutza Sara



Iti trimit PM cu un cont bancar (al meu). Imi spui cand si cat pui si eu ii scot si-i pun la un loc cu ceilalti! Multumim, impreuna!


www.fastcoolcars.com/images/sexy_ladies_fast_cool_cars9/legs_car.jpg" target="_blank">Tzuni mic si drag si scump





Ok, astept. Daca apuc, merg maine la banca si apoi iti trimit un PM.

Impreuna = mami Flavia, tati Mircea si puiutza Sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

impreuna, ti-am trimis datele pe PM


www.fastcoolcars.com/images/sexy_ladies_fast_cool_cars9/legs_car.jpg" target="_blank">Tzuni mic si drag si scump

Mergi la inceput