Alina-lumina

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Eu sper sa nu dureze pana in aprilie strangerea banilor, din cate am priceput boala Alinei avanseaza.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns an-k spune:


Aurelia, e adevarat ca timpul nu ne este prieten deloc dar nu stiu daca avem sanse sa strangem banutzii mai devreme, poate printr-o sponsorizare, o emisiune, altfel... dar mai bine mai tarziu decat deloc oricum e intai trebuie consultata in belgia si apoi operata, daca totul decurge bine si se strang banutzii probabil ca va fii programata la scurt timp dupa consultatie si nu va pleca in romania pt a veni inapoi

nu stiu in ce conditii se poate organiza teledon cu Romtelecomul, poate ne ajuta cineva


anca si micutza Bianca(14/03/2005)
http://community.webshots.com/user/biancahugoanca

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutati-o pe Alinutza sa vada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

Adseana , multumim, poti prin cont sau poti lua legatura cu Adriana, cum iti e mai usor

anca si micutza Bianca(14/03/2005)
http://community.webshots.com/user/biancahugoanca

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutati-o pe Alinutza sa vada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

fetelor deci ramane sa strang eu banii in romanias?

cine vrea sa doneze sa ma contacteze pe pm sa le dau adresa si numerele mele de telefon

de cate ori o sa primesc banuti o sa scriu aici pe forum, de la cine si suma

si acum sa incepem lista , pun si eu pt inceput 10 euro , de maine o s aincep sa dau telefon pe latoti prietenii mei sa ma rog de ei sa doneze si ei cativa euro pt alinutza

listutza din romania cu banutzii pt alina:

1. adriana fedorca 10 e

astept sa ma contactati
va doresc un we placut si odihnitor la toata lumea




Adriana si Cezarica (n. 23 Aprilie 2005 )
Cezar,minunea mea
Varsta lui Cezar




www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=62378 br / " target="_blank">AJUTATI-O PE ALINUTZA SA VADA






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuzunaki spune:

ancutz,
mail plizz cu adresa!meil,nu pm,oki?
o am pe plic dar mi-e sa nu scriu aiurea


Love your neighbour,eat more greens,cheer up!It might never happen...

Nicole,mami de pici cu lipici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

tocmai am vorbit cu o prietena draga de pe forum miche si mi-a promis si ea 15 euro

miche multumim muuult

Adriana si Cezarica (n. 23 Aprilie 2005 )
Cezar,minunea mea
Varsta lui Cezar




www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=62378 br / " target="_blank">AJUTATI-O PE ALINUTZA SA VADA






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

listutza din romania cu banutzii pt alina:
1. adriana fedorca 10 e


listutza cu banii promisi :

1. miche 15 e
2. Madalina Constantinescu 10 e
3. oanamc 10 e
4. ligia ?
5. rrox3 10 e
6. gegea 15 e
7. rp 15 e
8. adseana 10 e
9. andruzza 10 e
10.anca mihaela =10 e
11.irinabungau 500.000 lei
12.aurelia1278 ?
13.caramella ?
14.lummy 100 $
15.alina023 20 RON

Adriana si Cezarica (n. 23 Aprilie 2005 )
Cezar,minunea mea
Varsta lui Cezar




www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=62378 br / " target="_blank">AJUTATI-O PE ALINUTZA SA VADA






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danna_J spune:

U R A Primii bani din Romania pentru Alinuta!AdrianaFedorca miche www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Daca ai putea sa ajuti un copil sa-si capete vederea, ai face-o ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

fetelor eu m-am apucat serios de treaba , am trimis o gramada de mesaje pe aici pe forum si la toti prietenii care-i am pe mess, tocmai am vorbit cu o prietena Madalina Constantinescu si mi-a promis si ea 10 euro

Mada si mii de multumiri si sa-ti aduca mosu' un cadou frumos cu ochisori

Adriana si Cezarica (n. 23 Aprilie 2005 )
Cezar,minunea mea
Varsta lui Cezar




www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=62378 br / " target="_blank">AJUTATI-O PE ALINUTZA SA VADA






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

asa...am reusit sa mai adun 10 e de la oanamc, a zis ca vb si ea cu prietenele ei poate reuseste sa stranga si de la ele ceva

oana si pt leti



Adriana si Cezarica (n. 23 Aprilie 2005 )
Cezar,minunea mea
Varsta lui Cezar




www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=62378 br / " target="_blank">AJUTATI-O PE ALINUTZA SA VADA






Mergi la inceput