Alina-lumina

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danna_J spune:

Madalina Constantinescu , multumim in numele Alinutei si parintilor ei! www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110" target="_blank">Alina Lumina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danna_J spune:

Oanamc www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110" target="_blank">Alina Lumina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamini spune:

cum se face cu banutii? exista cont in euro? mi-l trimite si mie cineva pe pm?
sunteti grozave.
M

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

Multumim din suflet Madalina Constantinescu ,miche ,oanamc si Adrianafedorca, cu ajutorul vostru incet incet Alinuta va vedea, mabucur nespus ca va implicati, multa sanatate si pupici voua si puiutilor vostrii de martie-aprilie2005

Adrianafedorca, ma bucur foarte mult ca strangi banutzii pt romania, cu ajutorul tau se va tine o evidenta clara in Ro

Mamini, este deschis doar cont in lei, dar daca vrei imi poti trimite mie prin posta in pliculet, multumim foarte mult

doresc tuturor donatorilor tot binele din lume,impreuna vom ajuta o fetita vada, sa se joace- sa traiasca!

Doamne ajuta

anca si micutza Bianca(14/03/2005)
http://community.webshots.com/user/biancahugoanca

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutati-o pe Alinutza sa vada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rrox3 spune:

Adriana ma inscriu si eu cu 10 Euro, poate mai mult, sa vad. Cel mai simplu ar fi sa ti-i dau direct, da-mi te rog nr. de telefon pe PM si te sun cand am drum prin zona (luna asta desigur), poate ne putem intalni.

Roxana, Mariuca (n. 1 iulie 1999) si Ioana (n. 23 martie 2005)

poze septembrie - octombrie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

Rox multumim

fetelor sunteti extraordinare, in ritmul acesta vom avea banutii repede si boala nu va avea picioare lungi

multumim

anca si micutza Bianca(14/03/2005)
http://community.webshots.com/user/biancahugoanca

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutati-o pe Alinutza sa vada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danna_J spune:

mamini, multumim pentru contributie www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110" target="_blank">Alina Lumina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danna_J spune:

Rroxwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110" target="_blank">Alina Lumina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danna_J spune:

Cu ajutorul vostru , azi a fost o zi deosebita, plina de rezultate! Multumim tuturor! Noapte buna Alinuta si in curand intr-o dimineata te vei trezi si vei vedea lumina blanda a diminetii !www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110" target="_blank">Alina Lumina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katink spune:

an-k, trimite-mi te rog si mie adresa ta.


Pupici,
Katink si Emma Andreea, 5 august 2005

Mergi la inceput