Alina-lumina

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Katink spune:

Anca, de la Catalina Secrieru - adica de la mine - nu a ajuns inca plicul?



Pupici,
Katink si Emma Andreea, 5 august 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

Katinka, de tine era vorba am scris eu din gresala Cristina S, multumim, voi edita listuta

anca si micutza Bianca(14/03/2005)
http://community.webshots.com/user/biancahugoanca

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutati-o pe Alinutza sa vada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katink spune:

Super!!!
Ma bucur mult ca au ajuns! Doamne ajuta sa se stranga toti sa ii fie Alinutzei de ajutor!


Pupici,
Katink si Emma Andreea, 5 august 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamc spune:

Fetelor,vin si eu cu vesti buuuune-buuuune!
M-am mobilizat aici la Timisoara, l-am bagat in priza si pe sotul meu si in seara asta a venit cu bani pentru Alinuta.Colegii lui de servici sunt niste oameni deosebiti si au avut bunavointa sa ne ajute.Scriu aici numele lor si suma de bani pentru a fi puse pe listuta principala:

Lucian-20 euro
Gabi-10 dolari
Alina-300.000 lei


A mai donat un prieten de familie:Cosmin-10 euro.

Le multumim din suflet si sunt sigura ca Doamne-Doamne le va inapoia inzecit ajutorul si gandurile bune.

Banutii sunt la mine si vor ajunge saptamana viitoare la Adrianafedorca cu un sofer de la sotul meu de la servici.
Pana atunci,eu mai dau niste telefoane si la colegii mei,care sper sa raspunda cu sensibilitate.
Voi mai baga mana in buzunarul nasilor nostri de cununie(am vorbit cu nasa si e incantata de ideea de a ajuta un bebe sa vada)si al parintilor mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danna_J spune:

Oanamc Ce supriza placuta ne-ai facut cu campania dusa de tine in Timisoara pentru Alinuta, iti multumim . TIMISOARA Te rog sa le multumesti si in numele nostru pentru ajutorul dat Alinutei si sa le transmiti din partea noastra Sarbatori fericite! Va multumim:Lucian Gabi Alina Cosmin www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110" target="_blank">Alina LuminaCraciun fericit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danna_J spune:

Am uitat pe cineva foarte important: Sotul tau, caruia ii multumim in mod special pentru ajutorul pe care ti l-a dat si pentru faptul ca este impreuna cu noi in aceasta campanie !www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110" target="_blank">Alina LuminaCraciun fericit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danna_J spune:

Si pentru ca nici eu n-am stat degeaba azi, am fost la cumparaturi si i-am cumparat Alinutei si fratiorului ei o multime de hainute frumoase pe care impreuna cu multe dulciuri din partea An-kai le vom face pachet si le vom trimite familiei Ivascu.Cred ca ducem pachetul saptamana asta la Euroline, daca mai sunt doritori sa participe la cadoul de Craciun va asteptam sa dati un semn. Sunt sigura ca Alina nici nu se va astepta la aceasta surpriza si nici familia ei si speram ca prin acest gest parintii Alinutei sa gaseasca o mangaiere si sa stie ca nu sunt singuri de acum inainte si ca ne gandim mult la ei.Daca sunteti curiosi sa vedeti ce le-am cumparat o sa pun cateva poze cand am timp!O noapte frumoasa tuturor! www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110" target="_blank">Alina LuminaCraciun fericit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

Buna seara tuturor

As vrea ca impreuna cu darurile parintii Alinei sa vada cata lume ii sustine, asa ca va rog, daca avetzi timp, sa scrieti cateva randuri pt Alinutza si familia ei pe care eu le voi printa si le voi pune in pachetelul pt familia Ivascu

va multumesc



anca si micutza Bianca(14/03/2005)
http://community.webshots.com/user/biancahugoanca

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutati-o pe Alinutza sa vada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

oana muuuulti

tocmai am primit si un pm de la lummy si a zsi ca a pus banii la money gram , azi va merge sotul meu sa-i ridice , lummy multi

sa va dea D-zeu sanatate





www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110&whichpage=1 br / " target="_blank">Ajutati-o pe Alinutza sa vada



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela73 spune:

Am trimis scrisoarea, am si vorbit la telefon, le-am dat si nr de telefon al mamei Alinei (sper sa o sune astazi pentru verificare/confirmare a cazului). Sunt niste doamne foarte dragute acolo, doamne ajuta sa fie de bun augur!!!


http://community.webshots.com/user/mihaela7373

Mergi la inceput