Alina-lumina

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Ma inscriu si eu pe listuta Adrianei cu 20 RON (daca pot mai mult, voi da mai mult).
Sper din tot sufletul ca anul urmator micuta Alina sa-si poata vedea cadourile de la Mos Nicolae si Mos Craciun.
Doamne ajuta!

Alina si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prixi spune:

Buna seara, fetelor! As vrea sa trimit si eu niste bani pentru Alina...
Daca nu se poate prin transfer bancar, ii trimit si in pliculet, dar sa imi trimiteti si mie o adresa pe pm!

fetelor inimoase, care se ocupa de acest caz!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

prixi an-k strange banii de la fete din starinatate , si sat si ea tot in belgia, da-i un pm sa-ti dea adresa

multumim mult pt ajutor





www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110&whichpage=1 br / " target="_blank">Ajutati-o pe Alinutza sa vada



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

buna seara

fetelor sunteti minunate

Alina, prixi

Prixi, imi cer scuze ca nu am putut raspunde mai curand, trimit acum adresa pe PM

anca si micutza Bianca(14/03/2005)
http://community.webshots.com/user/biancahugoanca

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutati-o pe Alinutza sa vada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabungau spune:

Adriana, am pus aseara banii la posta prin mandat postal. Sper sa se stranga cat mai curand suma de care are nevoie Alinuta pentru operatie!!! GO GIRLS!!!!!

Va pupam

Irina si Ioana Alexandra (13 aug 2005)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/irinabungau/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danna_J spune:

Alina023 , multumim ca te-ai gandit la ALINUTA acum de Mos Nicolae, sa fie asa cum spui tu si anul viitor sa poata desface singra si sa se bucure cu ochii ei de cadourile ce le va primi!www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110" target="_blank">Alina LuminaCraciun fericit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danna_J spune:

Prixi U R A, inca o 'belgianca' ni se alatura in campania pentru ALINUTA, multumim de sprijinul tau ! Een Lekker Sinterklaasfeest!www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110" target="_blank">Alina LuminaCraciun fericit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danna_J spune:

multumim IRINA pentru promtitutine si cum zici tu:GO GO GO GIRLS pentru Alinuta !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danna_J spune:

Nu pot sa nu ma gandesc zilele astea mai mult la mama Alinutei care trebuie sa fie in permanenta cu ea, va dati seama cat de dificil trebuie sa-i fie mai ales acum in preajma sarbatorilor cand trebuie sa pregateasca casa de sarbatoare sa prepare bunatati si cand mainile ii sunt ocupate cu treburile toata ziua... Faptul ca fetita mea e racita de 2 zile si vad cat ii este de greu si cum are nevoie in permanenta de mine, ma face sa inteleg intr-o mica, foarte mica masura drama prin care trece Fam Ivascu! D'zeu sa fie langa voi in continuare si sa va dea multa putere si daruire sa mergeti inainte si sa puteti sa-i oferiti Alinutei si fratiorului ei dragostea si caldura caminului de care au atat de multa nevoie!www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110" target="_blank">Alina LuminaCraciun fericit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

yuppy, au ajuns azi 2 pliculetze din germania- 15e + 15e

Cristina T si Cristina S, multumirm, sarbatori fericite si voua, nu v-am scris numele intreg, nu stiu daca se doreste acest lucru, dar va rog sa-mi spuneti nickul vostru sa va trec in listutza

anca si micutza Bianca(14/03/2005)
http://community.webshots.com/user/biancahugoanca

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutati-o pe Alinutza sa vada

Mergi la inceput