Alina-lumina

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

Lumy, multumim,

anca si micutza Bianca(14/03/2005)
http://community.webshots.com/user/biancahugoanca

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutati-o pe Alinutza sa vada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danna_J spune:

fary_Adina ,multumim in numele Alinutei pentru Cadoul frumos daruit de Sf. Nicolae si pentru faptul ca esti langa acum de Sarbatori!Chiar am vorbit cu un prieten drag din Romania, care si-a exprimat dorinta sa-o viziteze pe Alinuta si familia ei, in preajma sarbatorilor si care poate duce cu el si mesajele noastre de bine adresate ALINUTEI SI FAMILIEI ei, ca sa fie incurajati si sa se bucure de sprijinul care de departe li se ofera. Cred ca ei nici nu banuiesc cati oameni le sunt aproape si se gandesc la ei si in special la ALINA!www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110" target="_blank">Alina LuminaCraciun fericit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

Adina, multumim, sa-l ajute Dumnezeu pe Claudiu sa poata canta din nou, si pe Alinutza sa vada, doresc pt fiecare om bolnav o raza de lumina



anca si micutza Bianca(14/03/2005)
http://community.webshots.com/user/biancahugoanca

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutati-o pe Alinutza sa vada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danna_J spune:

Si pentru ca in noaptea asta vine e randul Sf. Nicolae sa ajute copii si nu numai, sa speram ca in getutele ALINUTEI sa se gaseasca pe langa dulciuri si jucarii, un lucru important care-i lipseste si ea inca poate nu stie '' VEDEREA''. D'zeu sa o ajute ca sa poata si ea sa vada ca orice copil de varsta ei!www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110" target="_blank">Alina LuminaCraciun fericit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danna_J spune:

lummy , pot sa te intreb cam cat te costa in plus daca trimiti 100 $ prin moneygram din SUA in Romania? Daca costul e prea mare (?) poate gasim o modalitate mai si mai ieftina si la fel de eficienta, multumim pentru ajutorul tau!www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110" target="_blank">Alina LuminaCraciun fericit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

fetelor m-am gandit la o chestie sa fac o poza la buletinul meu sa scriu si nr de telefoane si sa o pun pe net , in felul asta stiu sigur ca toata lumea are adresa mea si telefonul , ce ziceti e bine?







www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110&whichpage=1 br / " target="_blank">Ajutati-o pe Alinutza sa vada



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

tocmai m-a sunat gegea si mi-a spsu ca e la posta sa puna banutzii pt alina

pupici multi si
deci in cateva zile vor sosi siprimii banitzi pt alina





www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110&whichpage=1 br / " target="_blank">Ajutati-o pe Alinutza sa vada



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

am incercat sa fac poza dar nu se intelege nimic , o pun totusi pe net , o sa incerc sa merg azi la o prietena sa scanez buletinul





www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110&whichpage=1 br / " target="_blank">Ajutati-o pe Alinutza sa vada



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Adriana, eu cred ca nu e bine sa faci publice datele tale. Si asa iti trimiti adresa multor persoane, majoritatea necunoscute. Sa nu ai probleme cu rauvoitori care stiu si ca la tine se strang bani.

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

ok am sters





www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110&whichpage=1 br / " target="_blank">Ajutati-o pe Alinutza sa vada



Mergi la inceput