Alina-lumina

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oanamc spune:

Fetelor,am vorbit cu colegii de la mine de la servici si mi-au promis ca ne vor ajuta si ei cu banuti pentru Alina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

Oana esti extraordinara

Mihaela multumim

anca si micutza Bianca(14/03/2005)
http://community.webshots.com/user/biancahugoanca

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutati-o pe Alinutza sa vada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

oana nu am cuvinte ...

mihaela


ammai primit si eu un mesaj de la o alta fata de pe forum, megg, a zis ca doneaza si ea ceva banuti pt alina


Doamne ajuta sa strangem mai repede banutii





www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110&whichpage=1 br / " target="_blank">Ajutati-o pe Alinutza sa vada



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adseana spune:

Buna fetelor!

Adriana s-ar putea sa ajung azi la posta sa trimit banii...sper sa nu apara ceva intre timp!
A vorbit si sotul cu sefa lui,Helen, si da si ea 500.000 lei!

Adriana si Alexandra (15.04.2005)

Alexandra, printesa noastra

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10716;33/st/20050415/n/Alexandra/dt/7/k/eb65/age.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

adseana si pt Helen si




www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110&whichpage=1 br / " target="_blank">Ajutati-o pe Alinutza sa vada



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

fetelor am facut o mica socoteala cu banutzii promisi pana acum si s-au starns cam 275 euro, sunt mai multi dar sunt fete care nu au specificat suma

ank tu cat ai strans , cati ai promisi?

eu in fiecare zi vorbesc cu prieteni, cu prietenii prietenilor..etc sa dea si ei un banutz pt alina...am multe promisiuni sper sa se tina de promisiune






www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110&whichpage=1 br / " target="_blank">Ajutati-o pe Alinutza sa vada



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_lia spune:

Fetelor,
Azi m-a sunat dl. Silviu Tanase, redactorul sef de la ziarul Postasul. Domnia-sa mi-a spus ca in numarul de saptamana viitoare al ziarului va face un apel pentru Alina. Inn acest scop va folosi pozele si datele de pe site si din articolul publicat de mine, a vorbit si cu parintii Alinei. Mai stiu de la domnia-sa ca pentru acest an fondurile umanitare s-au terminnat, dar cumva tot ne va ajuta.
Deci, multumiri domnului Silviu Tanase si asteptam un facsimil al ziarului, saptamana viitoare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

Adseana, Helen, multumim

Dl Silviu Tanase multumim

Am vb azi cu nasa Biei sa vada pe la facultate sau in cercul de prieteni poate strange ceva, am vb si cu mama sa vorbeasca cu parintele de la Biserica unde merge ea, poate se vor implica cei care merg la acea Biserica

Adriana, am primit, editez acum

anca si micutza Bianca(14/03/2005)
http://community.webshots.com/user/biancahugoanca

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutati-o pe Alinutza sa vada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_lia spune:

Am uitat sa va scriu ca am discutat si eu despre Alinuta cu un prieten din Timisoara, care mi-a promis ca va mediatiza cazul in cercul lui de prieteni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamc spune:

Ciprian(coleg cu sotul meu) a daruit Alinei 350.000 lei.
Si mama a promis pe maine 10 euro!


Multumim Ciprian!

Mergi la inceput