Vesti despre Mihaita Hogas

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mirunaa spune:

Mi-a mai trecut mie prin minte cum ca Mihaita ar fi un barbat ....acum chiar mi se confirma.Un trupusor de copil cu ochi si zambet curat de copil dar care se comporta ca un adevarat barbat.
Ma bucura micile lui progrese si astept si rezultatele biopsiei sa va vad odata plecati din spital sa reveniti la viata pe care vi-o doriti.

Sanatate multa si Doamne ajuta!

Toate cele bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Toate gandurile noastre bune se indreapta spre tine, Mihaita!

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianangi spune:

Stii de ce Mihaita are puterea sa zimbeasca si sa rida in hohote cind voi, parintii lui, aveti inca ochii in lacrimi, Gabriela?
Pentru ca Dumnezeu ii da aceasta putere!
Ai incredere ca Tatal de Sus il tine acum pe bratele Sale si il va trece de acest prag al vietii...

Ne rugam pentru Mihaita si ii sarutam, de la departare, minutele cu care va imbratiseaza!
Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:

Dragi prieteni,

Am revenit nesperat de repede. Am stat aseara pana mai tarziu si am reusit sa pun niste poze cu Mihaita legate de transplant. Le gasiti la http://www.imagestation.com/album/pictures.html?id=2116943636. Sper sa va placa noua lui fata

Am primit un telefon de la Povestiri adevarate si vor sa prezinte noutatile intr-o noua emisiune, poate chiar astazi. Nu stiu mai multe detalii asa ca nu stiu sa spun mai multe. Le multumim si pe aceasta cale ca nu ne-au uitat si sper ca o toti care l-au vazut pe Mihaita la aceasta emisiune si s-au rugat pentru sanatatea lui sa se bucure acum cand il vor vedea transplantat, mult mai aproape de o viata normala.

Nu stim inca rezultatele de la biopsie, astept sa treaca pauza de masa de aici si apoi sper sa aflu cand vom avea rezultatele. A mai facut si azi noapte febra, mananca tot putin, acum am revenit doar la lapte ... fiecare anestezie parca il da inapoi, ii ia progresele pe care le facea putin cate putin. Suntem bine, suntem optimisti, toate cuvintele si incurajarile voastre au insemnat foarte mult pentru noi, ii spunem lui Mihaita cata lume se gandeste la el si se roaga pentru el. Nu ne pierdem speranta si credinta mai ales acum cand Mihaita a facut pasul cel mare, cand suntem atat de aproape de o viata normala. Nu vom fi acasa de Craciun insa vom fi toti trei impreuna si asta este cea mai mare bucurie pe care as putea s-o traiesc vreodata, sa fim toti trei impreuna. Dumnezeu a facut o minune cu noi si noi suntem pe deplin recunoscatori. Dumnezeu sa ne ajute sa stim sa multumim, sa stim sa pretuim acest dar minunat, sa stim sa-l crestem pe Mihaita asa cum trebuie.

Va multumesc inca o data pentru tot ajutorul vostru, sunteti minunati, Dumnezeu sa va rasplateasca sufletul vostru bun.

Cu toata dragoastea,
Gabriela

PS. pentru admin: ce trebuie sa fac sa pot redeschide teledonul, sa il continui de unde a ramas, va rog spuneti-mi. nu stiu daca ati primit emailul meu, eu nu am primit nici un raspuns pana acum. multumesc frumos.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=1" target="_blank">"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59611" target="_blank">Ajutor !! Informatii despre metastaza la plamani !

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55627&whichpage=1" target="_blank">Salvati-l pe Mihaita ! poze www.imagestation.com/album/pictures.html?id=2121876935" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianangi spune:

Gabriela, aveti o frumusete de baiat!
http://www.imagestation.com/album/pictures.html?id=2116943636.&mode=guest

E atit de frumos, zici ca e din ilustratele de Craciun...
Sa va traiasca si sa va bucurati din el!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirunaa spune:

Extraordinara evolutie...Nu are cum sa nu fie bine la cat de bine arata Mihaita.Are un zambet de-a dreptul cuceritor, este o frumusete de baiat.
Sunt cu tot sufletul alaturi de voi....


Toate cele bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Gabriela nu ca e frumos e o minune de copil ,sa va traiasca si sa va bucurati de el .
Mi-au dat lacrimile cand i-am vazut operatia ,atat de mic si asa necaz mare !Si intr-adevar e mai alb .
O sa fie totul bine ,altfel nu se poate .
Multa sanatate si putere sa le indurati pe toate ,Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dalina spune:

Gabriela, cred ca esti printre putinii dintre noi care pot sa spuna ca au vazut o minune cu ochii lor!
Mihaita este absolut superb! Nu imi pot imagina ce simtiti voi in fiecare zi - mie mi se rupe inima cand ai mei cad si se julesc...
Va doresc sa aveti putere sa duceti pana la capat aceasta cruce!
De abia astept vesti! BUNE!
Dalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellaalba spune:

Draga mea Gabriela,
noi, cei de aici, suntem fericiti pentru voi!
Uite ca numai dragostea si bunatatea ne pot ajuta sa invingem moartea! Mihaita al nostru a reusit!

Dumnezeu sa va ocroteasca si sa-i dea sanatate lui!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

Doamne ce frumos e, ce alb e, ce minune e!
Extraordinar.
Bravo Mihaita baita curajos si luptator!
Bravo parintiilor!

Multa sanatate si putere in continuare.

Sa va dea Dumnezeu viata lunga sa va bucurati de ea toti 3.

Va pupam cu drag

Cosmina, matusa Sabinei

http://sabinac.netfirms.com

Mergi la inceput