Vesti despre Mihaita Hogas

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Craciun fericit! Si fie ca Mosul sa va lase sub brad un sac plin cu sanatate si bucurii! Va pupam cu drag La multi ani!


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110" target="_blank"> ALINA-LUMINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Gabriela - un Craciun plin de Lumina si fie ca 2006 sa vina incarcat de sanatate pentru Mihaita.

Suntem cu gandul alaturi de voi.






Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eliza-daniela spune:

Arislo, uite contul din SUA unde se pot pune bani pentru Mihaita


USA
Seattle: (Contact: Corina Grigoras, email: grigoras2001@yahoo.com)
Wells Fargo Bank
Account#: 3725115418
Routing#: 121000248

Un Craciun fericit cu multa sanatate!

Gabriela, sa stii ca in sufletul meu Mihaita ocupa acelasis loc ca si copilasii mei, il iubesc mult si ma rog mereu pentru sanatatea lui

am inceput sa trimit din nou pe forumuri vesti depsre el

Doamne ajuta!

Eliza
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58588/" target="_blank">
Ajutati-l pe George!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Imi cer scuze daca am incurcat pe cineva cu datele mele eronate , contul era pt Claudiu si Nicoleta
Sanatate multa

Maria & mami Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns steliandrei spune:

Draga Gabriela,
Nici nu stii ce bucurie ne faci cu vestile tale bune! Deschidem acest forum cu inima cit un purice si cind vedem vesti bune nici nu stii ce bucurie e pe noi.

Alexandru al nostru, merge in fiecare Duminica la Doamne-Doamne si aprinde cite o luminare pentru sanatatea lui Mihaita iar noi ne rugam seara de seara pentru el.

Stiu ca este greu dar tineti-l departe de copii, in special acum dar zic eu este cea mai buna solutie. Aici in SUA sunt tot felul de virusi iar copii i-i dau de la unu' la altu'. Alexandru a luat si el unu' foarte "frumos" de ne-a tinut vre-o citeva zile intr-o tuse din aia de ziceai ca-si da plaminii afara, cu febra si multe mofturi. Anu' trecut s-a jucat 20 minute intr-un play-ground in Mall si 4 zile numai febra 39-40 avea. Am zis ca nu-l mai duc in viata mea sa se joace cu alti copii. Cu Mihaita e o alta poveste si trebuie tinut izolat.

Un Craciun fericit si un an nou cu multa, multa sanatate!
Sanatate la toti copii din lumea asta si la copilasul meu!

"Craciun fericit" si "La multi ani" Mihaita!
Alexandru, Lacramioara si Stelica Andrei
Vancouver, WA, USA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marioan spune:

Craciun fericit si multa sanatate ! Ma bucur cand vad ca Mihaita e plin de viata si destept foc(faza cu dormitul)!!!! Numai bine si sarbatori fericite. Va asteptam cat de curand acasa!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina32 spune:

Craciun fericit si un an nou cu muuuuuuuuuulta sanatate pentru Mihaita si pentru voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ovi spune:

Va urez la toti un Craciun minunat, multa sanatate si sa aveti un an nou plin de bucurii. Aveti grija ce va doriti ca vi se implinesc toate visele ;-).
Salvati o viata
www.hogas.go.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soli spune:

Gabita , am urmarit evolutia lui Mihaita , si ne bucuram de fiecare moment important din noua lui viata , sa va dea Domnul tot ce va doriti , sa va rasplateasca pentru lupta voastra curajoasa !
va imbratisam ,

Sarbatori fericite !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eliza-daniela spune:

Un Craciun fericit, cu sanatate, si bucurie

Doamne ajuta!

Eliza
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58588/" target="_blank">
Ajutati-l pe George!

Mergi la inceput