Craciun pentru batrani dus la bun sfarsit!!!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

quote:
Originally posted by Jasmine

Fetelor,vreau sa contribui si eu cu 70RON (de la mine si de la un prieten).

Problema e ca nu pot sa ma deplasez din aceleasi motive ca si BebeBeca (copilul are bronsiolita,luam antibiotic si inca nu putem iesi).Stau tot in Drumul Taberei.

Ne poate ajuta cineva sa dam si noi banii?

Multumim.

Jasmine si Radu (26.10.2004)



Voi incerca sa ajung eu (sau sa-l trimit pe sotul meu) in zona candva in w/e. Va rog pe cele din Dr Taberei care doriti sa dati bani sa-mi dati pe PM nr de mobil ca sa vedem cum rezolvam.

lina, cu Alina (12.11.02) si Ana (9.05.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ireland spune:

Buna fetelor,

Are cineva drum prin zona Universitatii/ TNB? In sfarsit am la purtator 50 RON si ceva ornamente pentru brad


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Buna,
Ar trebui sa stabilim o zi in care sa tragem linie si sa reevaluam ce am reusit sa strangem si o zi de cumparaturi.
Propun sa tragem linie pe 14 decembrie si pe 16 sa ne organizam sa mergem la cumparaturi. Sunteti de-acord? Cine este disponibil si poate ar fi super daca ar mai scrie o data aici.
Ramane stabilit pe 18 in wk.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Ireland, maine ajung la TNB in fata la ora 10.30, e ok pt tine atunci? Daca da, da-mi te rog un pm cu numarul tau de tel si ne vedem. Daca nu, mai vorbim. Am drum cam tot timpul in zona asa ca vedem cum facem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoioana spune:

Fetelor, multumesc pentru numerele de telefon. M-ati pus in incurcatura, nu stiu pe cine sa aleg. Oricum am incredere in oricare dintre voi, voi da cu zarul. Important este sa ajunga banii. Sper ca saptamana asta sa rezolv totul. Eu intru rar pe forum, dar nu uit. Am si niste banuti de la LauraB. Initial au fost pt. un alt caz (care din pacate s-a lasat cu discutii :(), asa ca au fost redirectionati aici.
Doamne ajuta!
anto

...ce-ntamplare cu mine Anto, ce minune cu ei Ioana si Stefan si bb din burtica...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns terry spune:

buggy, la asta ma gandeam si eu ca ar trebui sa dam o data limita pana la care sa acceptam donatiile. contul banuiesc ca ar trebui 'inchis' putin mai inainte (nu stiu exact cate zile dureaza un transfer bancar)
si poate suntem lasati sa punem un mesaj la Generale prin care sa mai sensibilizam si alti oameni.
ai reusit sa-i trimit mail lui ralualexandrei?
sa stiu ce fac cu brazii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

quote:
Originally posted by clyo

quote:
Originally posted by andreea_tx

fetele am de la Jasmine un costum si o bluza cam masura 50 asa si mai am de la Danna 36 un sal pe care l-a trimis.va e de folos la batrani?

andreeat



Andreea_tx, nu stiu cat de implicata esti si nu as vrea sa te deranjez, dar am o mare rugaminte: pot sa-ti dau tie banii prin colegul meu? nu reusesc sa ajung nici la posta nici la banca. ---------------------------------------------------------------------------------------------- Da CLYO poti trimite si eu ma intalnesc cu una din fete,cu Terry de ex ca e mai aproape si ii dau ei.

multumesc



andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Buna,
Inca nu am trimis un mail la Ralualexandrei pt ca am sperat ca va intra ea aici. Parerea mea este sa cumperi brazii cand poti, eu mai astept un pic si ii voi scrie.
Ar fi super daca ar intra din nou si restul fetelor care si-au anuntat intentiile ca sa vedem ce facem in continuare si pe ce ne bazam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turturica spune:

fetelor,
daca vreti sa trageti linie pe 18, nu stiu cum sa fac sa ajunga banii la voi. Eu vroiam sa ii trimit prin didi alex, care am inteles ca vine doar pe 19 decembrie.
Eu ii trimit ei oricum prin plic, oare sa nu trimit uneia dintre voi direct plicul cu banii? As pune plicul recomandat sa fiu sigura ca ajung banii. Voi ce parere aveti?
Va zic si eu situatia:
adela 20 franci elvetieni
an-k 15 euro (n-au ajuns inca, dar sint pe drum)
si de la mine 200 de franci elvetieni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Eu sunt disponibila pe 16, dar dupa 18.30, ca atunci ies de la job.
Cum vom proceda cu cumparaturile? mergem cu masina cuiva, unde mergem, la ce magazine?

va pup si astept vesti de la voi

Mergi la inceput