Craciun pentru batrani dus la bun sfarsit!!!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns terry spune:

am citit in arhiva ca si ralualexandrei si-ar dori sa cumpere braduti. si eu aveam aceeasi intentie si sa nu ne trezim ca avem mai multi brazi decat ar trebui.
cine poate lua legatura cu ea ca sa ne hotaram?
timpul trece.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Buna,
Cel mai bine ar fi sa intre si Ralualexandrei aici si sa ne sfatuim impreuna, daca nu, ii voi da eu un pm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura B spune:

Turturica, astazi am reusit sa pun si eu la posta plicul. Ar trebui sa ajunga saptamana asta.

Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anelize spune:

Azi am depus si eu 100 RON.Dar ce s-a intamplat?Unde a diaparut tot ce s-a scris pana acum si de ce?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Buggy, daca actiunea va avea loc in wk, pot si eu ajuta cu tot ce tine de organizare, deci, votez pentru wk!
Banii ii voi depune in cont luni. Am si carti pe care vreau sa le ofer acestor batrani, cred ca le voi aduce in ziua evenimentului, daca nu este nici o problema. Te pot ajuta si cu cumparaturile, numai sa-mi zici.
va pup pe toate si sper sa putem oferi acestor oameni un craciun frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Buna Anelize,
Multumim pentru implicare si ajutor. Au fost cateva probleme la "Ajutor umanitar" si din motive de siguranta s-au inchis toate subiectele si s-au deschis numai acelea foarte bine controlate.
Important e ca am reusit sa redeschidem acest subiect si ca mergem inainte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clyo spune:

quote:
Originally posted by andreea_tx

fetele am de la Jasmine un costum si o bluza cam masura 50 asa si mai am de la Danna 36 un sal pe care l-a trimis.va e de folos la batrani?

andreeat



Andreea_tx, nu stiu cat de implicata esti si nu as vrea sa te deranjez, dar am o mare rugaminte: pot sa-ti dau tie banii prin colegul meu? nu reusesc sa ajung nici la posta nici la banca.

multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Fetelor,vreau sa contribui si eu cu 70RON (de la mine si de la un prieten).

Problema e ca nu pot sa ma deplasez din aceleasi motive ca si BebeBeca (copilul are bronsiolita,luam antibiotic si inca nu putem iesi).Stau tot in Drumul Taberei.

Ne poate ajuta cineva sa dam si noi banii?

Multumim.

Jasmine si Radu (26.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinadil spune:

situatia contului:
irina 25nov2005 transfer cu OP 50ron+
comision OP 1.50ron-
depunere numerar25nov2005 50ron+ (cine a depus sa strige tare)
nu s-a perceput comision
comision extras de cont 0.50ron-
deci de la 151.25 banuti sapt trecuta acum avem:
151.25+50-1.50+50-0.50= 249.25 RON


www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=61071" target="_blank">CRACIUN DE VIS
Ajutati-o pe Bella,www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=57873&whichpage=1" target="_blank">Mariuca,www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=58740" target="_blank">si Robert,www.desprecopii.com/FORUM/forum.asp?FORUM_ID=59" target="_blank">si ei au nevoie de noi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutza1980 spune:

quote:
Originally posted by catrinadil

situatia contului:
depunere numerar25nov2005 50ron+ (cine a depus sa strige tare)
nu s-a perceput comision



Eu, eu...
Am depus 50ron pe data de 25.11.2005, numar chitanta 2602684



Mergi la inceput