Craciun pentru batrani dus la bun sfarsit!!!!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns terry spune:

Se trage linie pe 14, urmand ca pe 16 sa se faca cumparaturi iar pe data de 18 Decembrie se vor imparti cadourile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

De acord cu Terry, dar, cum vom proceda, concret?
Buggy, tu ce zici?
va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns terry spune:

si pe 17 se pot face cumparaturi de la un hypermarket gen selgros sau mai stiu eu care.
sa facem lista exacta a persoanelor care vor dori sa participe, locul si ora de pe acum.
lorygn spunea ca ar putea aranja o masina mare, daca nu masini mici mai multe :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Pe 16 nu pot participa la cumparaturi ca este serbarea de Craciun a fetei mele la mine la serviciu, pe 15 este a mea (si voi merge si la Buftea pt banane pt orfani, daca mai e cazul), pe 17 a sotului meu si pe 21 a fetei mele la sotul la serviciu. Asta este...

Macar am reusit sa strang asa:

Pashosha: 200 RON
Arhistefy: 50 RON
Colegii mei + rude: 1200 RON
Colegii sotului: 60 RON
Firma: 1000 RON (am nevoie de factura)

Total: 2,510 RON pe care ne putem baza.

Mai am in portbagaj si 3 cutii de carti de la Pashosha, beteala si o instalatie de pom si o plasa cu carti si reviste de la mine.

Mai am niste promisiuni de bani, sa vedem in ce masura se materializeaza.

Nici o cerere de sponsorizare nu a dat roade .

lina, cu Alina (12.11.02) si Ana (9.05.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Buggy,ti-am trimis un mail.

Jasmine si Radu (26.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Si mie imi convine mai mult data de 17 pentru cumparaturi.
Dar, trebuie stabilit ce se va cumpara, cantitatea, si unde gasim produsele respective. Ar trebui mers undeva unde sa gasim cam tot ce ne trebuie, ca sa nu bananaim prin toate colturile bucurestiului.
Voi ce parere aveti? Cum ramane pana la urma?
va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Pai Metro ar fi bine,dar si mai bine ar fi la un en-gros.De exemplu Niro din complexul Europa.Acolo sunt de toate si sunt mai ieftine,mai ales ca veti cumpara destul de multe chestii si comerciantii vi le vand la preturi bune.

Jasmine si Radu (26.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Am primit o oferta f buna de biscuiti cu ciocolata si altele de la o firma si as vrea ca din cei 1000 RON sponsorizare de la angajatorul meu sa iau dulciuri de acestea, fiind vorba de un importator direct cu preturi f bune. Din cate am vazut eu, pot lua cam 2 bucati pt fiecare pachet, adica 200x1 pachet biscuiti plus 200x o minirulada, de ex., sau cate 3 tipuri de ceva la gramaje mai mici.

Ce spuneti, tinand seama de faptul ca nici una nu am obtinut pana acum nici o sponsorizare?



lina, cu Alina (12.11.02) si Ana (9.05.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns terry spune:

ar fi super carolinah
eu am trimis diverse mailuri dar nici un raspuns pana acum.
atentie la termenul de expirare (eventual cere o hartie de la ei pentru a putea arata directoarei) si sa tii cont ca sunt 200 pers.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

quote:
Originally posted by terry

ar fi super carolinah
eu am trimis diverse mailuri dar nici un raspuns pana acum.
atentie la termenul de expirare (eventual cere o hartie de la ei pentru a putea arata directoarei) si sa tii cont ca sunt 200 pers.




Termenul de expirare va fi trecut pe fiecare ambalaj, nici o problema. Da, stiu ca sunt 200, de aceea am si facut socoteala ca imi ajung cam pt 2 tipuri de dulciuri de cate 200 g sau cate 3 tipuri cu gramaj mai mic.

Mai astept opinii!

lina, cu Alina (12.11.02) si Ana (9.05.05)

Mergi la inceput