Craciun pentru batrani dus la bun sfarsit!!!!

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Cum spuneam azi am schimbat banii de la turturica ceea ce inseamna:1. 65 euro= 233,35 ron curs valutar 1 E= 3,59 ron2. 240 CHF =540 ron curs valutar 1CHF=2,25 ron3. 40 CAD =97,60 ron curs valutar 1CAD=2,44 ronSUMA TOTALA LEI DE LA TURTURICA= 870 RON

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ireland spune:

...am mai facut rost de niste ornamente pentru pom si de o prietena care o sa vina sa ajute duminica, am reusit sa scriu un CD cu colinde si unul cu muzica mai veche si pana duminica poate mai adun cate ceva


va pup!

buggy te rog mult sa specifici ora la care trebuie sa fim la camin, duminica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

BANI PE CARE II AM LA MINE:1. Ireland 50 ron+ Buggy 100 ron+ Bebe Beca 100 ron + Jasmine 70 ron= 320 ron2. Turturica 200CHF + Lorelei19 20CHF + Adela 20CHF+ LauraB 40CAD+ An_k 15E+Carmita_ baby 50E = 871 ron3.Antonoaia 100ron+ LauraB 65ron+ M34 5ron= 170 ron4.CarolinaH 1620 ron ( Colegi de serviciu-1,010 ron + Pashosha 200ron+ Arhistefy 50ron+ contactnicole 100ron+ rude 200ron+ colegii sotului 60ron) Multe multumiri!!!TOTAL 2981 RON

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Am vorbit cu directoarea si ne asteapta Duminica la ora 11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Andreea_tx scuze pentru raspunsul intarziat.
M-am luat cu socotelile...sigur ca e binevenit acel pachet oricand ajunge. Iti las pe PM numarul meu si tinem legaturaIn alta ordine de idei, tocmai am vorbit cu directoarea care mi-a zis ca a primit brazi naturali. A spus ca vor decora toate incaperile in care au loc tot soiul de intalniri cu brazi si ca e bine ca ii vor avea mereu.
Mi-a spus ca ar trebui sa incepem de la 11 si vor mai fii ajutoare acolo.In legatura cu banii la mine sunt 2981 si la Terry 1100 ron. Asta inseamna 4081 ron fara banii de la Catrinadil ( in jur de 700 de ron)Catrinadil cum facem maine? Noi ne intalnim la ora 19 in fata la Metro poti ajunge?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Buggy ti-am trimis mail cu nr tel al lui Ctrinadil ca sa o cauti pentru bani.ea nu este in bucuresti dar vine in seara asta si a zis ca daca iei legatura cu ea vine in seara asta si tii aduce.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

nu am primit mailuliti dau pm cu nr-ul meu de tel sa vorbim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

Mai aveti nevoie de masina duminica?

Ioana si Rebeca

http://community.webshots.com/user/bebebeca

http://community.webshots.com/user/bebeca2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns terry spune:

Am facut rost de un model de contract de donatie. cine mai are nevoie i-l pot da pe mail.
cel mai bine ar fi sa imi scrieti pe privat pentru a va putea da modelul.
banii sunt la Iulia Laura si va va spune ea suma exacta pentru ca s-au mai strans si astazi bani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns terry spune:

buggy, tu ai fost la azil?
explica-ne si noua cam pe unde vine.

Mergi la inceput