Craciun pentru batrani dus la bun sfarsit!!!!

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Bebe Beca, sunt sigura ca vom mai avea nevoie de masina. Iti voi confirma maine dupa ce vorbesc cu cei cu care ma intalnesc.Terry, pe sos Berceni, dupa spitalul 9 ( tot pe partea dreapta )
De la Big Berceni drept inaite spre Aparatorii Patriei.
Cel mai bine vedeti o harta. Terry vii maine la cumparaturi?
O sa va rog sa imi dati si mie numerele voastre de tel( Terry si Iulia Laura) pe-al Ralucaih il am.
Te mai rog Terry daca poti sa imi trimiti si mie modelul de contract de care spuneai mai sus.
Ma duc la somn ca sunt super obosita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns terry spune:

imi doresc foarte mult sa ajung. daca termin cursurile pe care le am de la ora 9 dimineata, vin. la fel si duminica. cum termin cursurile vin direct spre voi.
iti trimit pe mail modelul de contract.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns contactnicole spune:

Neatza fetelor,
Multumesc carolinah
Abonamentul pe un an este 72RON iar pe 6 luni 36RON. Am intrebat intr-un mail daca este alt pret anul viitor, dar n-am primit inca raspuns.
Deja am 3 abonamente promise! Uraa!
Eu zic ca saptamana viitoare deja as putea sa depun banii si sa fac abonamentul, numai sa aflu cum.
Sambata va intalniti sa mai aranjati pachetele? Pot veni duminica si eu la ora 11. Va intalniti mai devreme, aveti nevoie de inca o persoana de ajutor?

Nickidutza
"Cuvintele sincere nu sunt intotdeauna elegante;Cuvintele elegante nu sunt intotdeauna sincere!(Lao Tzi)"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Contactnicole, nu ne intalnim Sambata, vom face pachetele acolo ca avem unde, chiar Duminica incepand cu ora 11. Sigur ca avem nevoie de ajutor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulia Laura spune:

fetelor,

am la mine 1600 Ron + 120 euro pe care ii voi schimba azi. asta inseamna 2000 ron, de care sunt foarte mandra si pe care abia astept sa ii cheltuim diseara :)

banii au fost adunati, de pe la colegi, prieteni, rude, etc.

buggy, am vorbit acum cu terry, care mi-a spus ca s-ar putea sa vina si ea diseara (cu o masina) si a ramas ca ne vedem cu toatele in fata la Metro la 19.00.

Va pup si abia astept sa ne vedem! HIhIhihihihihi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

WOW, cati bani s-au strans pana la urma!!!

Super, va doresc succes la cumparaturi! Poate scrieti si pe aici ce s-a cumparat pana la urma.

lina, cu Alina (12.11.02) si Ana (9.05.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Sigur ca vom scrie tot ce am luat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

M-am intalnit azi cu Catrinadil si am primit cei 705 ron.Total 2981 RON + 705 RON = 3686 RON + 2000 RON (Terry si Iulia Laura)= 5686 RON- SUMA FINALA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Buna fetelor!Astazi am reusit sa cumpar bradul si de maine dimineata ma apuc de cozonaci pt ca o sa-mi ia cam toata ziua sa-i fac.Spor la cumparaturi si ne vedem duminica!


Andra ,mamica lui Robert si a Mariei album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Din totalul de 5686 ron impartim la 200 de batrani si vom avea 28,43 ron de caciula.
Mii de multumiri tuturor
Voi reveni si cu o lista de produse si obiecte. Acum ma pregatesc de cumparaturi la Metro unde ma voi intalnii cu fetele. Abia astep

Mergi la inceput