Craciun pentru batrani dus la bun sfarsit!!!!

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catrinadil spune:

Maine o sa golesc contul, vreau sa stiu cu cine , cand si unde sa ma intalnesc sa predau banii???Stau in zona Baba-novac .

www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=61071" target="_blank">CRACIUN DE VIS
Ajutati-o pe Bella,www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=57873&whichpage=1" target="_blank">Mariuca,www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=58740" target="_blank">si Robert,www.desprecopii.com/FORUM/forum.asp?FORUM_ID=59" target="_blank">si ei au nevoie de noi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Cu mine
Tot maine ma voi intalni si cu Caro.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

buggy , mi-am amintit ca intr-o cutite ai sa gasesti garze serile(badaje taiate) si o sticulta cu dezinfectant, Vezi daca le duci la copii ,ca se lovesc mai usor dau la bunici. Am citit prob cu disparutul. Scuza-ma ca intrevin dar daca ai face o hirie in doua copii ca bradul si beteala si globurile vor custodite de o persoana dintre voi pina anul? n-au de ce sa se supere . Nu e mai sigur asa? zic si euva multumesc de gind pozele voastre o sa le punem in asociatie pe perete. Avem peretii plini cu actiunile facute chiar si de la inundatii.Spor la munca si ...sa fie cel mai frumos craciun al bunicilor ..de cind stau acol !!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Soni, nu am desigilat cutiile, le voi desigila pe 18 si voi mai ajunge o data la orfelinat si le voi da bandajele si sticluta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana9703 spune:

Buggy, cei de la casa de batrani au brad? Am promisiunea unui brad cu tot cu podoabe. La orfelinat la Sf Maria deja avem brad si ma gandeam ca daca la batrani nu avem sa il ducem acolo.


mamica Anei si a Mariei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Contactnicole a vorbit cu directoarea si i-a spus ca ar trebui 5 abonamente, unul pe etaj...asta inseamna ca sunt 5 etaje( nu va speriati, tot 200 de batrani sunt) si intr-adevar mi-am amintit ca e posibil sa nu fii pus parterul la socoteala, pt ca eu nu am vazut batrani pe-acolo. Totusi pentru siguranta ar fi extraordinar daca am avea si al cincilea brad, voi ce parere aveti? Contactnicole ai idee sunt batrani in al cincilea etaj? Am incercat sa mai dau de directoare dar nu am reusit. Voi ce parere aveti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Stiu ca va stresez cu hartoagele, dar pentru ca procesul verbal intre noi si azil sa fie legal si bun, am nevoie de declaratiile voastre ( sau facturi, chitante, etc) in care sa mentionati valoarea produselor pe care le oferiti.
Nu ma refer la gustari si cozonaci gatiti ci la ce cumparati cum ar fi brazi, combine ,globuri etc.
Sper ca ma intelegeti si nu va suparati de pisalogeala mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Brrrr!!!!!!!! ce emotii am

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

fetele in proportie de 90 % vin si eu maine cu consortul din dotare si cu masina la Metro berceni la ora 19. A ramas stabilit da?
Cum ne recunoastem acolo...buggy eu am notat tel tau daca e ne sunam.
am vorbit pe prvate si cu denis e ok pt duminica ma duc eu sa o iau.

inca ceva - pt azil..ca sa nu ma trezesc naiba prin alti coclauri ca nici denisa nu stie unde e ...la piata la Big o iau frumusel spre spitalul 9 si pe partea dreapta la un moment dat se face o intrare - la spitalul 10 am impresia. in curte langa azil este cumva o bisericuta de lemn?

pupici la fete inimoase

Buggy tu ai emotii....da io care bocesc in biserica la nunta de fiecare data..sigur va fac figura

Si de-as avea darul prorociei si tainele toate le-as cunoaste si de-as avea atata credinta incat sa mut si muntii din loc iar dragoste nu am...nimic nu am!
www.happy-family.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns terry spune:

Fetelor, haideti sa facem un calcul cu ce bani sunt stransi.la noi sunt 1100 RON (am reusit sa mai strangem pe langa cei 650 RON alti 450 RON prin amabilitatea altor oameni inimosi carora le multumim mult de tot pentru gestul lor )
in cazul in care eu nu ajung vor fi acolo Iulia Laura si Cristina cu toti banii.si eu am mari emotii.

Mergi la inceput