Bazar pt Alex (5)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Mi-am facut calculatorul.
Am pus in cont 250.000 lei.

Luminita si Gabi fericitii parinti ai lui Andrei Tudor (16 august 2005)

www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodView.asp?idproduct=3791" target="_blank">poza buburuza1
www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodView.asp?idproduct=3794" target="_blank">poza buburuza 2
Tati, mami si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Lulu75, te-am trecut la achitate dar cred ca-mi scapa mie ceva. Totalul pe care il aveai de achitat era de 22 RON...tu de ce ai pus 25 RON in cont? Ce facem acum cu cei 3 RON?

Herra, multam de atentionare....subiectul l-am deschis in acelasi timp cu bazarul dar aici am uitat sa schimb linkul.



Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Tomecica, as vrea sa ne vedem maine dimineata pana in ora 10.30 ca sa-mi dai produsele pt andradanatalia (am gasit pe cineva prin care sa i le trimitem) dar din pacate nu mai am nr tau de tel.
Pls, suna-ma dc citesti acest mesaj!


Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradanatalia spune:

Licitez pt.

221. Pantofi cu scai panza 6 luni– (corneliaa) - 5 RON

I-am primit din greseala cu restul si daca tot au ajuns si sunt draguti, licitez pt ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Andrada, ii trec deja la adjudecat dc tot i-ai primit si e ceva timp de cand sunt in lista si nu a licitat nimeni pt ei.

Astazi iti facem pachetul si cu lucrurile de la tomecica sa ti le trimitem.


Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Andradanatalia, astazi au fost trimise catre tine o mare parte din produsele de la bazar care ti-au fost adjudecate.
Am rugamintea ca atunci cand le primesti sa-mi scrii aici pe forum nr de la produsele primite ca sa le inverzesc in lista.

Andreea_tx, am achitat si pt tine astazi 10 RON iar esarfa si rujul sunt la mine. Sa vedem cum facem sa ne intalnim sa ti le dau.

Mai pe seara o sa actualizez impreuna cu loreema24 listuta cu ce schimburi s-a mai facut astazi, ce s-a mai incasat si de la cine, etc.

Pupici!


Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradanatalia spune:

Super! Abia astept. As mai avea un fas la Mada. I-am dat PM dar nu am primit raspuns. Loreema a zis ca sta pe langa ea. Ala ar fi cel mai important, ca deja e frig si l-as folosi. Daca vorbiti cu Cornelia, sa-mi spuneti si mie la ce ora ajunge trenul, sa o astept la gara, ca sunt multe hainutze si sa nu le mai care acasa. Multumesc frumos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Andrada, Loreema24 cred ca-ti poate spune la ce ora ajunge Corneliaa in Craiova caci ea a dus-o la gara.
Si despre fasul de la Mada...nu stiu dc a reusit azi Loreema sa se vada cu Mada de dimineata sa-l ia.



Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

quote:
Originally posted by roandre

Lulu75, te-am trecut la achitate dar cred ca-mi scapa mie ceva. Totalul pe care il aveai de achitat era de 22 RON...tu de ce ai pus 25 RON in cont? Ce facem acum cu cei 3 RON?

Herra, multam de atentionare....subiectul l-am deschis in acelasi timp cu bazarul dar aici am uitat sa schimb linkul.



Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.




Stiu ca am avut de achitat 22 RON dar incerc sa fac si eu ce pot pt Alex. Restul de 3 RON sa ramana tot pentru el si incerc in continuare sa il ajut. Am pus acest caz si pe un alt Forum si mi s-au cerut amanunte. Le-am dat link-ul si sper sa il poata ajuta pe Alex.
Una din fetele de pe acel Forum vrea mai multe amanunte despre testele lui Alex pt ca s-ar putea sa aiba o solutie sa il ajute. O rog pe mama lui Alex sa imi trimita pe privat adresa ei de mail sa o dau mai departe pt a intra in legatura directa cu acesta persoana.

Luminita si Gabi fericitii parinti ai lui Andrei Tudor (16 august 2005)

www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodView.asp?idproduct=3791" target="_blank">poza buburuza1
www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodView.asp?idproduct=3794" target="_blank">poza buburuza 2
Tati, mami si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Cum imi iau si eu lucrurile de la Cornelia? La cine sunt?

Luminita si Gabi fericitii parinti ai lui Andrei Tudor (16 august 2005)

www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodView.asp?idproduct=3791" target="_blank">poza buburuza1
www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodView.asp?idproduct=3794" target="_blank">poza buburuza 2
Tati, mami si Andrei

Mergi la inceput