Bazar pt Alex (5)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danyce spune:

Produsele trimise de mine pt bazarul umanitar, care nu s-au vandut, pot fi folosite linistit pt Alex.


Daniela Veuger si Alma Bianca 21 octombrie 2004
Alma, sufletel mic si iubitnoisi mai noicele mai noinou-noute


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43451" target="_blank">Povestea Almei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela73 spune:

am primit PM si sunt de acord sa bag produsele aici...sper ca aici sa aibe succes. Deci: CD-uri originale 16 buc, sigilate, Holografica - albumul trupei Holograf. Pretul il hotaraste fiecare. Mare rugaminte: daca liciteaza cineva si doreste produsul sa-mi dea un email sau un PM pentru ca s-ar putea sa nu pot citi toate postarile si sa nu vad ca si-a adjusecat cineva produsul. Multumesc

http://community.webshots.com/user/mihaela7373

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Jasmine, multumim pt ajutor...acum asteptam invazia de produse...dar mai ales asteptam licitatori-cumparatori!

Danyce, multumim pt oferta...uffff, dar produsele tale sunt la cris1iana si nu stiu cum am putea face sa intram in posesia lor...tare greu de data asta!
O sa le pun in lista numai dupa ce reuseste cineva sa le ia de cris1iana pt ca nu as vrea sa ajungem in situatia ca cineva sa le adjudece, achite si sa nu le putem da pt ca nu avem cum sa luam leg cu cris1iana.
Deci, dc puteti sa luati leg cu ea si sa luati produsele ar fi super bine. Tot la ea sunt produsele si de la aissa care e de acord sa le puna aici la bazar.
Nu vreau sa se inteleaga gresit dar nu stim dc mai are timp si doreste cris1iana sa se ocupe de acest bazar.

Mihaela73, multumim si tie de oferta dar dc nu ai pus nici un pret tu atunci o sa pun eu iar dc tu consideri ca e prea putin/mult atunci te rog sa-mi dai un alt pret.
Propun sa fie la pretul de 7 RON/buc.





Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns klumea_blondy spune:

roandre,pune te rog si hainutele pe care le aveam la bazar umanitar!
lorena,am de trimis niste lucrusoare ,pot sa ti le trimit tie sa le dai tu la fete?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

quote:
Originally posted by klumea_blondy

roandre,pune te rog si hainutele pe care le aveam la bazar umanitar!
lorena,am de trimis niste lucrusoare ,pot sa ti le trimit tie sa le dai tu la fete?

poze noi
Rares a implinit 1 an!

http://photos.yahoo.com/klumea_blondy

rares andrei (29.11.2004)



Multumim frumos, imediat pun produsele de la tine la bazarul nostru!


Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Am pus azi banii la banca. Din pacate, pana luni seara nu am PC (e stricat) si nu pot vorbi cu voi, insa de indata ce se va repara, voi intra pe forum si vom mai discuta.
Va doresc un week-end placut!

Luminita si Gabi fericitii parinti ai lui Andrei Tudor (16 august 2005)

www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodView.asp?idproduct=3791" target="_blank">poza buburuza1
www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodView.asp?idproduct=3794" target="_blank">poza buburuza 2
Tati, mami si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Lulu75, pls spune-mi si cati bani ai pus azi la banca pt a putea trece corect suma la achitate.

klumea_blondy, am trecut produsele de la tine in listuta dar cum nu am avut preturi am pus de la mine. Te rog sa spui dc preturile sunt ok sau vrei sa le schimbam.

Pupici!


Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela73 spune:

Roande - e ok pretul pus de tine pentru CD-uri.


http://community.webshots.com/user/mihaela7373

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

buna seara!

ma bucur sa regasesc subiectul.

licitez pentru pozitia:238. Lant pt chei (andradanatalia)- 2 RON


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62432" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61761" target="_blank">Alex, un bb de 1 an, diabetic, are nevoie de noi!!!




Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are!

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004) - www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59172" target="_blank">copilul meu de cristal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

quote:
Originally posted by roandre
O sa redeschid si subiectul cu testele de glicemie!



s-a redeschis?
ca link-ul e tot catre arhiva...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex, un bb de 1 an, diabetic, are nevoie de noi!!!




Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are!

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004) - www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59172" target="_blank">copilul meu de cristal

Mergi la inceput