Bazar pt Alex (5)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Gata, am actualizat listuta.
Va rog sa verificati cele care ati achitat bani sau ati trimis/primit produse sa-mi spuneti dc e ok.
Produsele inverzite sunt cele care au ajuns deja la cumparator.

Lulu75, e ok asa...am trecut cei 3 ron ca donatie dar am intrebat pt ca imi era sa nu-mi fi sarit mie un produs la adjudecate.
cat despre datele Anei-Maria, cel mai bine este sa scrii la subiectul cu Teste de glicemie deschis tot la sectiunea asta de mine. cred ca acolo ai si adresa ei de e-mail daca nu ma insel.
Produsele de la Corneliaa pt tine sunt la Loreema24. Cu ea trebuie sa iei legatura si sa te duci sa le iei.



Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

saptamana viitoare voi pune si eu in cont 12 ron.

va anunt cand!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Alex, un bb de 1 an, diabetic, are nevoie de noi!!!




Never underestimate the power of human stupidity. - A. Einstein

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004) - www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59172" target="_blank">copilul meu de cristal
SARBATORI FERICITE, CALDURA IN SUFLETE, LUMINA IN CASE, BUCURIE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradanatalia spune:

Si produsele de la mine sunt tot la Loreema (cred). Botoseii se satin care au ajuns la mine din greseala la cine ii trimit? Astept o adresa pe PM. O sa trimit si restul de bani odata cu pachetul.

Se pot inverzi toate produsele care mi-au fost adjudecate, mai putin numerele 30, 101 si 58.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Gata, acum cred ca e actualizata listuta...totusi o verificare nu strica!

Andradanatalia, botoseii de saten sunt de la mine (cred ca e vorba de produsul 35) si ii dadusem Loreemei pt Anka...habar n-am de ce i-a trimis la tine (posibil din greseala s-au strecurat in pachetul pt tine).
Sa vedem ce spune si Loreema24 si ori ii trimiti inapoi la ea ori la mine, depinde cum vrea si ea.

Pupici!




Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lena spune:

Fetelor cum se procedeaza mai exact...caci as vrea sa ajut si eu cumva...am lucruri bune, care au fost purtate maxim o data sau de 2 ori ca eu ma plicitisesc repede si e pacat sa stea in dulapul de la mama (in bucuresti) degeaba sau la mine, eu vin de craciun in ro...deci daca ma puteti ajuta cu ceva detalii, va multumesc.

adica se pot da si pantofi, am unii cu toc, eleganti, i-am purtata doar o data la o petrecere...nu stiu cum sa procedez, mersic.


Lena si Freya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lena spune:

fetelor si mi-au adus aminte, am si inele de argint, foarte cochete, de pe vremea cand eram mai tinerica, acum am altele si tot asa, e pacat sa stea degeaba in cutie, ca tot nu le mai port, macar sa fie folositoare cumva...daca adunati si asa ceva, bineinteles.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

quote:
Originally posted by lena

Fetelor cum se procedeaza mai exact...caci as vrea sa ajut si eu cumva...am lucruri bune, care au fost purtate maxim o data sau de 2 ori ca eu ma plicitisesc repede si e pacat sa stea in dulapul de la mama (in bucuresti) degeaba sau la mine, eu vin de craciun in ro...deci daca ma puteti ajuta cu ceva detalii, va multumesc.

adica se pot da si pantofi, am unii cu toc, eleganti, i-am purtata doar o data la o petrecere...nu stiu cum sa procedez, mersic.


Lena si Freya


Multumim ca vrei sa ni te alaturi in aceasta campanie!

Deci tu trebuie sa ne spui ce produse ai de oferit la bazar (cu cat mai multe detalii: marime, culoare, dimensiuni, etc), de la ce pret doresti sa inceapa licitatia si sa ne trimiti poze cu produsele respective asta in cazul in care ai (la adresa de e-mail mandreescum@yahoo.com sau loreema24@yahoo.com ).
Produsele se vor afisa in listuta de pe prima pagina iar licitatia pt ele incepe cand prima persoana ofera suma de bani ceruta de tine sau mai mult. Daca in decurs de 24 h de la prima licitare nu ofera nimeni mai mult atunci respectivul produs ii este adjudecat persoanei respective. In cazul in care liciteaza altcineva mai mult in cele 24 h atunci se ia in calcul ultima licitare cu pretul cel mai mare pt a se calcula cele 24 h necesare adjudecarii produsului.
Asta este valabil si in cazul in care vrei sa licitezi si tu pt anumite produse de aici.
Dupa ce sunt adjudecate produsele, urmeaza ca acestea sa fie trimise prin posta (pt cei ce nu sunt din Bucuresti) sau sa se faca schimbul in urma stabilirii unei intalniri. Banii se vor vira in contul afisat pe prima pagina de catre cel ce a adjudecat produsul (cumparator) sau daca va este mai usor, i se vor da direct Loreemei.

Pe prima pagina exista si o listuta cu ce produse am dori sa gasim la bazar. Daca cineva ofera unul dintre produsele cerute acolo atunci acel produs nu mai este supus licitatiei de 24 h ci este adjudecat direct (are prioritate cel ce le-a cerut).

Cam asta ar fi in mare modul de functionare al bazarului. Dc mai ai si alte intrebari, le astept cu placere si iti voi raspunde!


Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Lena, absolut orice obiect care nu iti mai e de folos si este in stare cat de cat buna poate fi pus la bazar.
Deci astept lista de produse si poze bineinteles.


Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lena spune:

roandre mersi de raspuns...asa am sa fac, o sa fac lista, si poze pot sa fac, doar la cele de aici si dupa craciun cand ajung in bucuresti la ce mai am la mama...si le pun pe net, si pe urma mai ma indrumatzi voi ce pasi sa fac.

mersi inca o data,
lena si freyozaura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irrinaa spune:

Licitez pentru
196. Geaca fas bleu (loreema24)- 10 RON

Irina & Viviana (30.09.2004)

Mergi la inceput