Bazar pt Alex (5)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ubita spune:

Pe el scrie marimea 12 dar uite ca il masor acum sa stii cu exactitate.Deci...pantalonii 54 cm lungime,lungime maneca(luata de la baza gatului)41cm,bluza de la umar in jos 37cm.Sper sa ma fi descurcat,oricum nu eram buna de croitoreasa!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ubita spune:

Marimea 12 este valabila ptr pozitia 257....iar la pozitia 258 e marimea M

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ubita spune:

licitez si eu 5 ron la pozitia 253

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Ubita,as vrea eu costumasul de vara de la pozitia 258,dar as vrea sa-l masori,te rog.Ma intereseaza mai ales lungimea si latimea bluzei,ca bebele meu e cam dolofan.

Jasmine si Radu (26.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ubita spune:

Jasmine...vad ca intre bb-ii nostri e o diferenta de cateva zile...Oricum eu cred ca o sa-i vina la anu toata vara.Si al meu e mare dar am pus costumasul pe linga el...e super mare.Sper sa fie ok.L-am masurat...
Bluza L-35 cm
l-35
Pantaloni L-35
l-33(masura luata la poponet nu in talie,in talie are elastic)
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Ana binenteles ca poti participa si tu la bazar, fa lista si trimite-o la mine sau la Roandre si gata.
Pt 258 te-am trecut la licitate dar vezi ca si Jasmine e interesata de el asa ca licitati amandoua

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Multumesc pentru dimensiuni, imi convin.
Licitez
257. Costumas material semisintetic,subtirel, cu bluza,pantalon,si hanorac fara maneci(nou)(ubita)-10 ron

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Licitez 12 RON pt 257. Costumas material semisintetic,subtirel, cu bluza,pantalon,si hanorac fara maneci(nou), marimea 12(ubita)-10 ron

Ana, poti licita oricand si pt orice produs de aici si la fel dc vrei poti pune produse la bazar.
Ca sa castigi licitatia trebuie sa astepti 24 h de cand ai licitat tu si dc nimeni nu ofera mai mult in acest timp atunci produsul e al tau. Dc mai liciteaza altcineva si tu mai vrei totusi, poti continua supralicitarea. Cam asta e regula "jocului" aici.



Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Cred ca sunt bune dimensiunile,dar prefer sa o las pe Ana_miti sa ia costumasul de la pozitia 258,pt ca e prima data cand participa la bazar.

Jasmine si Radu (26.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Va rog sa schimbati preturile aici, sunt prea mari:

260. Sarafan pentru gravide - din material (eu am statura 1,57cm si atunci aveam 48 kg) (danielac) - 15 RON

261. Jucarie de plus - iepuras (danielac) - 3 RON



Fetita mea Diana-Maria, nascuta pe 24.10.2001

http://www.babiesonline.com/babies/f/fatamea

Paginuta personala DC:
http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=danielac

Mergi la inceput