Bazar pt Alex (5)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Danielac, am schimbat preturile...e f bine ca ai spus ca sunt prea mari cele puse de mine pt ca tu stii mai bine cat valorau produsele.




Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

Multumesc tare mult Jasmine.
In seara asta fac poze la lucrusoare si sper ca maine sa apara in bazar.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex, un baietel diabetic de 1 an

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ana_miti/my_photos?urlhint=actn,del%3as,1%3af,0

ana-maria si Alexandru Andrei(7 oct.2004)http://www.cat.pscomp.ro/yap/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

tatianaS, sper ca nu am inteles eu gresit licitatia.
Pretul de 7 ROn este pt un CD si nu pt toate 16.
Pt ca sunt mai multe CD-uri propun ca sa fie adjudecat direct, fara licitatie acest produs.



Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uki spune:


Buna fetelor!

multe multe pentru ceea ce faceti!

eu am vrut sa cam renunt la bazaruri... la cate s-au schimbat...

no, bun, vin si eu sa licitez pozitiile 082 084 085 ale Aureliei, te rog mult sa-mi spui despre Nutriben... cum sunt? noi suntem mari consumatoare de cereale si pana acum nu am incercat aceasta firma...si nici nu stiu ce inseamna " crecimiento" sau cum s-o scrie...

daca sunt bune le-as vrea pe toate, laptele si cerealele, 50 ron

Aurelia, astept un semn, saru mana

Gabriela si Mariuca(31 dec 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Se pare ca am adjudecat costumul de la 251.deci treceti-l la mine.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Uki, in primul rand o sa o rog pe Roandre sa modifice pretul la 84 si 85, din cate stiu eu sunt pana-n 10 ron la magazin, asa ca... 5 RON cutia mi se pare mult mai bine.

Mai departe, Nutriben sunt cereale ceva mai ieftinute decat celelalte, noi am folosit varianta fara gluten pentru mai multe luni si a fost ok.

Crecimiento contine asa: cereale 60% (faina de grau, amidon de porumb, faina de orz, faina de secara, faina de orez), zahar, maltodextrina, miere 6%, ulei vegetal hidrogenat, saruri minerale (fosfat bicalcic), emulgator (lecitina), vitamine (C, nicina, E, B5, B1, B6, A, acid folic, K, biotina si D3) si aroma (vanilina).

5 cereales are: cereale 60% (faina de grau, faina de orez, faina de ovaz, faina de secara si amidon de porumb), zahar ... (ca mai sus).

Ambele variante sunt pentru 6 luni + .

Laptele, cred ca-l sti, e pentru burtica fara dop.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Aurelia1278, am schimbat preturile la cereale.
Uki, te-am trecut in lista la licitatia pt lapte iar la cereale te astept sa spui dc licitezi noul pret, adica 5 ron cutia sau ramane 10 ron ca la inceput.
Din pacate nu stim toate preturile la produse si cum pana acum aurelia1278 nu ne spusese ca nu e de acord cu pretul pus de noi, am crezut ca e de acord. De aici incurcatura.
Deci nu e nici o problema dc vei licita doar 5 ron, doar sa stiu cum sa te trec.

TatianaS, la fel astept si de la tine un raspuns.

Ana_miti, ti-a fost adjudecat costumasul. Sa-l poarte cu placere bb Alex!


Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Uki noi folosim cereale Nutriben sunt foarte bune.Crecimiento inseamna crestere.Noi luam mereu cu multicereale si fructe sau miere.Acum i am luat si crescimiento si e f bun la gust.
Pretul la magazin pt cereale e cam intre 75-85 de mii(vechi)cutie de 300 gr.






Laureta si galusca Inisa(10 iunie 2004)www.babiesonline.com/babies/i/inisa/" target="_blank">



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Scuze pentru incurcatura cu preturile, recunosc ca nu prea m-am mai uitat cu atentie la lista in ultimul timp.

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uki spune:


neata!

ok, deci asa e cu lapticul Nutriben, e pt burtica , in acest caz nu-l vreau, o sa iau cerealele, ofer 7,5 ron/cutie deci 15 ron ambele, e ok? sa fie undeva la mijloc...

puneti si ghetutele mele roz in bazarul vostru

iata poza: ghetute

sunt nr 20, din piele piele, putin purtate, bani, 30 ron(initial am dat 60...)

o zi buna!

Gabriela si Mariuca(31 dec 2003)

Mergi la inceput