Bazar pt Alex (5)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

quote:
Originally posted by andreea_tx

JASMINE spune-mi te rog costumul de la nr 251 e la fel de mare cacel negru care e la mine? si vrei sa masori fusta un pic mai jos pe solduri sa vedem cat are.mie mi-ar treb cam 97-98 cm iar la talie daca zici ca e 76 cm imi e bun.astept raspunsul tau ca sa stiu daca licitez pentru el.

andreeat



Nu, nu e deloc la fel de mare.

Am masurat fustele mai jos pe solduri : ambele au cam 98-99 cm.

Jasmine si Radu (26.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

quote:
Originally posted by inapopescu

Aveti poze la geaca Chicco?
Ina si Andreiutzu



Geaca Chicco de la Baby-boom e la mine. Diseara ii pun poza. Imi pun un semn sa nu uit, imi fac un nod la batista, ceva .

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Ok atunci licitez si eu pentru costumul de la nr 251 pentru suma de 30 ron. sper sa-mi vina.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

tomecica - am primit pachetul!!! scriu cu intarziere deoarece am fost plecata din localitate- de o jumate de ora am revenit- multumesc frumos sunt superbe.
Cu mamagiuliei sper sa ma intalnesc azi sau maine cel tarziu sa ii dau cizmulitele

loreema - te rog frumos sa ma anunti cand trimiti coletul cu produsele licitate de mine - nu de alta dar n as vrea sa se intoarca cumva coletul inapoi din cauza postasului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Jasmine, asa cum ti-am scris si in pm, sunt de acord ca produsele puse de mine la celalalt bazar sa fie trecute aici.

in alta ordine de idei, licitez si eu pentru Lumanare parfumata (andradanatalia, este la Loreema24)- de 5 ron, pozitia 239!


Fetita mea Diana-Maria, nascuta pe 24.10.2001

http://www.babiesonline.com/babies/f/fatamea

Paginuta personala DC:
http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=danielac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Ina si Roandre, uitati aici poza:
www.geocities.com/aurelia1278/poze_diverse.html" target="_blank">256. Gecutza de toamna-primavara Chicco, 1 an (baby-boom) - 15 RON

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Au mai aparut in bazar:

257. Costumas material semisintetic,subtirel, cu bluza,pantalon,si hanorac fara maneci(nou)(ubita)-10 ron

258.costumas de vara pt 1 an si jum(nou)(ubita) - 8 RON

259. caciula groasa rata pt 1 an.(ubita) - 6 RON

Roandre sa le treci tu in lista.

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Aveti cumva si marimea la 257 ?

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapopescu spune:

Licitez pt pozitia 256 - 15 RON

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

Desi, acest bazar este pentru Alex, cer permisiunea voastra a tuturor....dea licita si eu pentru produse si de a pune si eu din hainutele lui Alex care au ramas mici in bazar.

Ce ziceti se poate?

Daca da, astept un raspuns de la cineva de pe aici si in cazul in care raspunsul este afirmativ....maine voi face inventarul, poze si le voi posta.
As fi interesata de produsul de la nr. 258. Pentru a putea castiga licitatia spuneti-mi si mie , ce mai trebuie sa fac in continuare?

Multumesc!


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex, un baietel diabetic de 1 an

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ana_miti/my_photos?urlhint=actn,del%3as,1%3af,0

ana-maria si Alexandru Andrei(7 oct.2004)http://www.cat.pscomp.ro/yap/

Mergi la inceput