Robert, o inima bolnava.

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Nu va pierdeti optimismul,trebuie sa credeti ca se va rezolva,rugati-va mult,Dumnezeu sigur va gasi solutia salvatoare!
Luati legatura cu d-na Marilena Barata si cu OTV,trimiteti insistent scrisori la diferite televiziuni si ziare.Rugati-va mult,mergeti la manastiri si dati acatiste,imposibil sa nu vina MINUNEA SALVATOARE!
Sarbatori Fericite!

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63105" target="_blank">"Teledon" de suflet-5 euro pt.o viata!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Vlad primul pas fa-l cu mobilul lasat de Tishutza.suna si vb cu d-na Elena si vezi ce zice.poate vas ajuta mai repede decat crezi.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tishutza spune:

Chiar am vorbit cu Elena Toma si imi spunea ca asteapta mail de la voi...Sper din tot sufletul sa va poata ajuta! Eu tot ce va pot spune este sa aveti parte de tot binele din lume,de sanatate si de noroc!Aveti incredere ca Dumnezeu este alaturi de voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tishutza spune:

nu vreau sa deranjez pe nimeni sau sa supar...dar as vrea sa va spun ca am aflat astazi ceva la care foarte putini se gandesc ca se poate intampla.stiu ca s-a facut un site pentru robert pt ca lumea sa aiba posibililiatea de a ii citi povestea...am vazut ca sunt postate toate documentele,analizele medicale...biletele de iesire din spital.este intr-adevar un lucru important pt ca lumea sa vada ca problemele sunt reale...sa existe dovada ca este ceva serios....dar oare s-a gandit cineva pana acum...ca acest lucru...postarea pe site a documentelor poate fi riscanta?s-a gandit oare cineva dintre voi ca exista oameni cu un suflet atat de negruncat sa profite de necazul altuia?are cineva idee cat de usor se poate face acest lucru avand in vedere ca toata lumea are acces la aceste site-uri...care sunt facute pt a ajuta oamenii si nu pt a profita de pe urma lor?credeti-ma ca pana azi nu m-as fi gandit la asta,dar mi s-a spus o poveste foarte trista.nu as vrea sa dau prea multe detalii....dar vreau doar sa va spun ca...oricine poate printa aceste documente si se poate folosi de ele pt a strange bani...pretinzand ca acesti bani sunt pt o campanie umanitara....dar care nu vor ajunge niciodata acolo unde este nevoie de ei.m-a socat foarte tare sa aud ca se pot intampla astfel de lucruri...si am vrut sa va instiintez si pe voi....nimeni nu isi doreste sa fie adevarat acest lucru...dar din pacate este..de aceea va rog....sa aveti grija cand realizati aceste site-uri...ganditi-va va rog la ceea ce v-am spus acum...si nu mi-o luati in nume de rau...in continuare va spun sa fiti tari...si sa aveti incredere ca cineva acolo sus va iubeste si este alaturi de voi...si va da putere sa treceti peste greutatile vietii! va sarut si va urez an nou fericit si sa aveti parte de tot ce este mai bun pe lume!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Eu cred ca se pot crea oricand documente medicale false, cu sau fara postari pe Internet.



Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64539" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

LA MULTI ANI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanceanu spune:

La multi ani!!, un an plin de bucurii si realizari la toata lumea.
Multe din cele spuse de voi se intampla poate chiar s-au intamplat, exista si astfel de oameni.
Sunt pe fuga fiindca Robert ma vrea mai tot timpul cu el, spune ca se simte bine cu mine, asta sa nu credeti ca pe parinti ii urasta , ba din potriva.De saptamana viitoare voi scrie mai des.
Robert pare mai binisor acum cu acest tratement naturist, a elimimat lichide, chiar si doctorul s-a bucurat ieri cand la vazut si la consultat.
Au fost parintii mie pe la niste manastiri prin apropiere de Roman, ca tot spunea cineva de mers pe la biserici.
Ma iertati ca scriu asa rar acum, nu vreu sa caut scuze.
Multumim din suflet la toti, sa aveti parte de un an frumos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Vlad o veste buna,ne bucuram ca Robert se simte mai bine.Sanatate multa si Doamne ajuta sa dea rezultate rapide tratamentul narurist.


Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanceanu spune:

Un salut plin de caldura pt toata lumea.
Robert a iesit de la perfuzie, merge singur la baie doarme bine noaptea.Eu unu zic ca sunt semne bune , manca bine, semnele sunt bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fairy_adina spune:

Prietena mea va merge in pelerinaj la Medjugorje. Daca doriti sa scrie Robert o scrisoare Fecioarei Maria, aceasta va fi dusa acolo de prietena mea. vedeti detalii pe subiectul deschis de mine la umanitare.

www.claudiu-cioca.tk" target="_blank"> Claudiu Cioca-a inceput drumul spre Lumina
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62812" target="_blank">Maini condamnate la tacere
Dragostea de Dumnezeu rezolva toate problemele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanceanu spune:

Robert asteapta rezultatul noilor analize, speram sa nu aiba glicemia prea mare.
Multumesc mult Adina de instiintare.

Mergi la inceput