Robert, o inima bolnava.

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hanceanu spune:

Buna ziua, da Robert este cu moralul mai bine cand vede ca se mai gaseste cineva care ne raspunda.
Avem programare cu cazul lui Robert la Ministerul Sanatatii pe maine dimineata.

http://www.saverobert.netfirms.com

Imi place sa gust viata, sa savurez fiecare secunda, sa traiesc clipa. Traiesc si iubesc pentru pasiunea mea, indeplinirea viselor mele, si nimic nu este mai important

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fairy_adina spune:

va tinem pumnii
Dumnezeu sa va ajute!

www.claudiu-cioca.tk" target="_blank"> Claudiu Cioca-saptamana asta puteti face ceva pentru el -0900900050-fiecare apel donati 5 euro
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62812" target="_blank">Maini condamnate la tacere
Dragostea de Dumnezeu rezolva toate problemele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Mult succes! Suntem alaturi de voi.

_

Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!


Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanceanu spune:

Salut, Robert este slabit. De la Bucuresti domnul doctor Irinel Popescu a spus ca trebuie sa asteptam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Sincer imi pare rau ca nu sunt vesti bune.Poate moshul face o minune si pentru Robert.Vlad,nu ai incercat sa iei legatura cu Irina Reisller? poate va ajuta sa apara la brad si cazul lui pe pro-tv.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanceanu spune:

Da Andreea este o idee dar nu poate nici Irina sa apara cu acelasi subiect la care inca nu avem raspunsuri pozitive, noi avem pt moment numai promisiuni, promisiuni.
De astazi Robert ia in paralel un tratament cu produse naturale, a venit astazi la Romana un domn pe nume Virgil Gorcea si nea propus sa incercam asa ceva, a vb si cu doctorul care se ocupa de fratemiu.Doctorul a fost de acord sa ia asa ceva, il poate ajuta sa acopere deficitul de vitamine , proteine. etc pe care nu il ia din mancare, aceasta fiindca manca foarte putin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tishutza spune:

Am citit si eu acum despre acest caz..si am vazut ca se cerea un numar de telefon de la OTV.Din pacate un numar al televiziunii nu am....dar va pot lasa un numar de telefon al doamnei Elena Toma....dumneaei fiind o femeie deosebita care va poate ajuta la salvarea vietii lui robert.O puteti vedea sambata pe OTv la emisiunea oameni care ajuta oameni...am vb cu dumneai despre situatia lui robert! Va roaga sa ii lasati toate detaliile pe adresa de mail emapitesti2002@yahoo.com..acte...si tot ce considerati voi ca ar trebui sa stie...sau sa o contactati la nr de telefon 0744 43 42 09! Sper sa va fiu de ajutor ! Fiti tari! Dumnezeu va va ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanceanu spune:

Buna ziua, situatia lui Robert nu este asa buna, din afara nu se misca nimic.Am discutat cu domnul doctor Ferastrau, a dat din umeri si a spus ca omeneste se face in continuare tot ce se poate, dar ar fii nevoie si de Dumnezeu.

Imi cer scuze daca am deranjat in vreun fel pe cineva, va rog sa ma credeti nu am vrut.

Vreau sa urez la toata lumea care nu ne-a uita chiar daca eu nu reusesc sa raspund imediat,Craciun de vis , multa sanatate iar noul an sa vina cu bucurii multe. La multi ani.

O sa incercam totul pt Robert pana la capat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

iata numerele de tel de la OTV care sunt afisate la em"Oameni care ajuta oameni" 3186417 sau 0215891269.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanceanu spune:

La multi ani!, Craciun fericit si numai bucurii.
Multumesc Andreea pt nr de telefon a sa sunam.
Vin de la Robert, stau cu el in fiecare seara acum cu vacanta asta. Ieri am semnat pt al lua din spital si a merge cu el putin acasa , sa o vada pe bunica, e greu si nu poti spune nu la vorbele care ti-le spune, iti rupe inima. Ma intrebam acum pe drum chiar sa nu fie nici o solutie, unde sunt acele minuni de sarbatori.
Acum in vacanta intru mai rar stau mai tot timpul pe la spital.
Sarbatori fericite

Mergi la inceput