Ajutor! Masinute romanesti de jucarie

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katty spune:

quote:
Originally posted by iileana

Alooooo, echipa "gunoierilor"!!!! Credeati ca mai rau de atit nu se poate?
Ei, iaca, se poate!
Tudor acuma vrea o....masina-vidanja!
/


www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iileana" target="_blank">see details




Si, ai gasit?? Super!!! Succes la cumparaturi!!! (Katty, din echipa "gunoierilor"!

Catalina & Andrei(3ani)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana904 spune:

quote:
Originally posted by iileana

Alooooo, echipa "gunoierilor"!!!! Credeati ca mai rau de atit nu se poate?
Ei, iaca, se poate!
Tudor acuma vrea o....masina-vidanja!
/


www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iileana" target="_blank">see details




Am ras cu lacrimi!!! SA te vad unde gasesti vidanja :))

Si sa ma vad pe mine unde gasesc un "robot care faca toata treaba mea, sa faca si lectii cind o sa fiu la scoala". SAracu copil e traumatizat de lectiile sor-sii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cge spune:

Ma bucur ca nu sunt singura care alerga ca disperata dupa cadouri imposibile

Am vazut pe siteul celor de la Dacia ca au adaugat miniaturi de Logan.
Luni trec de la actiune ca sa le procur.

Voi aveti idee unde sunt prin Bucuresti reprezentante de Logan?

Multumesc,

Cristina,
mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
http://pg.photos.yahoo.com/ph/cristina77g/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Oana mea vrea setul de curatenie cu matura, pamatuf... etc... Taica-su i-a zis ca doar nu toata lumea sta la birou, unii mai fac si curatenie....


uite si niste adrese:
http://www.masini.ro/dealeri-auto.htm
http://www.autocardo.ro/auto.htm
http://www.adras.ro/

6 ani -14 februarie 2006


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cge spune:

Multumesc ptr ajutor.

Cristina,
mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
Sefii Casei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Ce ai gasit pana la urma ?

6 ani -14 februarie 2006


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadalinaM spune:

Buna!

poate ca v-ati hotarit sau inca nu ce din lista copiilor va fi si sub pom adus de Mos Craciun.
Misterul si curiozitatea B-DMAN eu le-am descifrat, va invit si pe voi: bdman
Detin un exemplar si il voi pune in sacul mosului pt. nepotelul meu, 8 ani, dar nu prea sint incintata.
As fi vrut ceva mai educativ sau mai spectaculos, poate pentru el spectaculos va fi acest B-DMAN.
In carref. un ex e 400mii consta din niste piese mici ce se asambleaza iar diferitele culori se obtin cu ajutorul abtibildurilor din pachet.
Ca sa fie frumos, banuiesc ca trebuie sa fie 2 si trebuie sa fie si acea placa(era ceva in mag. dar deja prea scump mai ales ca nici nu puteai vedea ce e inauntru, apropo! ce sistem prost de a vinde jucarii fara sa ai macar una expusa!!!)
Totusi mai vreau ceva...e si ziua lui de nastere dupa Craciun. Ma gindeam la un Scrabble. Alte idei mai aveti? Alte locuri cu jucarii mai interesante?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tata lu Toma spune:

"Ca sa fie frumos, banuiesc ca trebuie sa fie 2 si trebuie sa fie si acea placa(era ceva in mag. dar deja prea scump mai ales ca nici nu puteai vedea ce e inauntru, apropo! ce sistem prost de a vinde jucarii fara sa ai macar una expusa!!!)"

Toma are un singur BDaman/Midnight Blade/"Bida - caramida cu sirop de conopida" de care e foaaaaarte multumit. Isi construieste diverse tinte pe care le darama cu bilele din dotare.
Mie mi se pare o porcarie sinistra si scumpa si dupa ce ca-mi prind urechile montand si demontand la el (are varianta ai cu scut si incarcator de bile care se pot scoate) , acu umblu dupa bile pe sub canapele.
Intr-o zi a fost cu el la gradi (fara bile, pentru siguranta) si mi-a zis ca "Beietii au fost foarte impresionati" ... de gustibus ...
Mos Craciun vine cu Lego sa vezi ce adunam la piese de prin casa da' macar ala ii pune mintea la contributie.
Sunt satul de reclamele de pe Cartoon pana peste cap !!!





_
Sunt moderator dar ma tratez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cge spune:

Nu am gasit pana la urma machete de masini romanesti.
Am tot sunat la o reprezentanta Dacia din Floreasca si nu raspunde nimeni.

mos Nicolae i-a adus o macheta de Smart si a fost incantat de el.
Mai ales, ca toti prietenii nostri cand ii vedeau masina de patron de firma, erau pe spate(vorba lui).

A renuntat la Dacii, de mos Craciun vrea Renault Modus si Megan si masina de carat alimente.
Am cumparat un Ford cu remorca si Renault megan.
Sora-mii i-am dat sarcina sa cumpere Renault modus.

Am vazut si eu Bdman-ii astia, initial am vrut sa ii fac o surpriza si sa ii cumpar si lui Victor. M-am abitnut, ca m-am gandit la binele meu

Madalina, incearca si o enciclopedie, de ex "Mijloace de transport" de la Teora, Victor este incantat de ea.
Mai este tot in Carrefour un set cu o multime de masinute de pompieri, gunoi, statii de autobuz, semne de circulatie la vreo 400.000. Nu stu exact cum ii zice, dar era si in catalogul lor de jucarii.

Bafta,

Cristina,
mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
Sefii Casei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi30 spune:

Buna.
Vad ca aveti ceva experienta si desi subiectul e cam vechi poate ma ajutati si pe mine.
Fiul meu cel mare vrea sa ii aduca mosul asa: B-damani , electronici ??? , "fulger can" si "marda be" si tancul lui "chiro".
Sunt sigura ca nu e corect scris dar asa mi-a zis ca se numesc.
Stie cineva despre ce e vorba?
Multumiri.
Gabi.

Mergi la inceput