Patratul albastru

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Spicu, merci frumos.

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo

noiembrie
degetzeii




In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutatzi-o pe micutza Alina sa vada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Eu am crezut ca e reclama si site-ul isi ia bani pt asta,deci e musai sa-l suport.Da vad ca nu e asa.
Chestia care ma enerveaza e ca eu mereu intru direct pe active si cand vreau sa-l inchid se muta mai jos si click-ul se face pe un subiect sau altceva si s-au dus activele mele..
Pupici.

Judecand prea mult oamenii,uiti sa iubesti!!!


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61071&whichpage=1" target="_blank">Craciun de vis pentru copiii dintr-un orfelinat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaxeni spune:

Ma dispera....sa-l scoata cineva,sa faca cineva ceva sa nu mai apara...va rooooooooooooog

alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Pot sa trag si io un strigat? Ca nu mai pot de draci si nervi pe patratu' asta! Pe langa faptul ca e stresant,agasant,enervant...imi mai da si nush ce eroare si mi se inchide forumul si tre sa intru din nou...Faceti ceva oameni buni!

Miha si Robert (18 nov 2004)



Omuletul pentru care se merita sa incerc sa fiu un om mai bun


Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Rahatul asta de patrat albastru ,e din ce in ce mai agresiv.Intra peste tine la subiecte.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubibubi spune:

valeu, la mine au inceput sa apara doo mai nou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Si la mine azi au aparut doua.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

Si la mine au inceput sa apara cate 2 acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Nu se poate face nimic?Ca de cateva zile apar cate 2..mi-e ca peste o sapt o sa apara 3 si tot asa..

Sarbatori fericite tuturor!

Judecand prea mult oamenii,uiti sa iubesti!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Mai bine doua patratele enervante decat trei. Poate se umple tot ecranul si umblam cu mouse-ul dupa ele sa le inchidem.

Mergi la inceput