Patratul albastru

Patratul albastru | Autor: Gabbriela

Link direct la acest mesaj

Care e farmecul la patratul albastru care ma urmareste pe DC in sus si in jos, schimb pagina apare (il inchid), dau back apare (il inchid), dau subiecte active apare (il inchid) si orice fac mut pagina mai in sos cu cursoru fara sa il inchid inainte se misca si el cu pagina. E super enervant. L-am citit gata.. nu poate sa apara o data cand intri pe forum si gata, e sacaitor la orice apesi in forum hop si el.
Mai e cineva enervat de el?




Nicole mamica lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
0 - 2 years 2 - 3 years
Opere de arte Mini-Vacante
Exerciti Animate



Decalotarea nu este necesara la baietei daca urineaza in jet si nu au infecti repetate in zona genitala. Apa si sapunul sunt suficiente pt pastrarea igienei intime la baieti. Luati si cititi despre www.cirp.org/library/treatment/phimosis/index_ro.html" target="_blank">FIMOZA si nu va mai chinuiti inutil bieti copilasi nevinovati.
Este totul normal daca arata www.cirp.org/library/normal/" target="_blank">ASA
Intrebari fregvente despre www.cirp.org/pages/parents/FAQ/index_ro.html" target="_blank">CIRCUMCIZIE. www.cirp.org/library/procedure/plastibell/" target="_blank">Poze cu etapele unei operati de CIRCUMCIZIE... priviti, mirativa, crucitiva si GANDITI-VA BINE

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Io n-am d-ala! De ce n-am??

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo

noiembrie
degetzeii




In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Poate ca nu esti pe Internet Explorer. Am intrat cu Mozilla si acolo nu e patratu' nesuferit:))

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Is pe explorer shi numa pe explorer

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo

noiembrie
degetzeii




In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Atunci intreb si io ca si tine....
...tu de ce nu-l vezi:))))))

Am si popup blocker, am scos disiu' de la lista cu site-uri permise pentru pop up si tot apare uratu'

hm...

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Sic, sic!

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo

noiembrie
degetzeii




In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Exact asa si eu ca Oana.. acum aintreb si eu TU DE CE NU IL AI?

quote:
Originally posted by Oana_B

Atunci intreb si io ca si tine....
...tu de ce nu-l vezi:))))))

Am si popup blocker, am scos disiu' de la lista cu site-uri permise pentru pop up si tot apare uratu'

hm...

Oana_B





Nicole mamica lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
0 - 2 years 2 - 3 years
Opere de arte Mini-Vacante
Exerciti Animate



Decalotarea nu este necesara la baietei daca urineaza in jet si nu au infecti repetate in zona genitala. Apa si sapunul sunt suficiente pt pastrarea igienei intime la baieti. Luati si cititi despre www.cirp.org/library/treatment/phimosis/index_ro.html" target="_blank">FIMOZA si nu va mai chinuiti inutil bieti copilasi nevinovati.
Este totul normal daca arata www.cirp.org/library/normal/" target="_blank">ASA
Intrebari fregvente despre www.cirp.org/pages/parents/FAQ/index_ro.html" target="_blank">CIRCUMCIZIE. www.cirp.org/library/procedure/plastibell/" target="_blank">Poze cu etapele unei operati de CIRCUMCIZIE... priviti, mirativa, crucitiva si GANDITI-VA BINE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

mor de invidie




Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adusca spune:

lol Gabrielo, patratu' e la fel de enervant ca si semnatura ta cu decalotarea.
ba nu, patratu macar pot sa-l inchid

Fetele de pe DC


Viata e ca carosabilu'...unii vine....altii trece....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:



Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Da e enervanta semnatura dar nu o schimb numa asa ca Admin vine si zice personal... fiecare are drept la ceva acolo sc .... plus ca patratu e enervant dar si subiectele cu decaloatrea sunt si mai enervante cand apar si apar si le discutam si discutam si tot apar...
Bine ar fi sa dispara macar patratu ca semnatura cine stie ...




Nicole mamica lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
0 - 2 years 2 - 3 years
Opere de arte Mini-Vacante
Exerciti Animate



Decalotarea nu este necesara la baietei daca urineaza in jet si nu au infecti repetate in zona genitala. Apa si sapunul sunt suficiente pt pastrarea igienei intime la baieti. Luati si cititi despre www.cirp.org/library/treatment/phimosis/index_ro.html" target="_blank">FIMOZA si nu va mai chinuiti inutil bieti copilasi nevinovati.
Este totul normal daca arata www.cirp.org/library/normal/" target="_blank">ASA
Intrebari fregvente despre www.cirp.org/pages/parents/FAQ/index_ro.html" target="_blank">CIRCUMCIZIE. www.cirp.org/library/procedure/plastibell/" target="_blank">Poze cu etapele unei operati de CIRCUMCIZIE... priviti, mirativa, crucitiva si GANDITI-VA BINE

Mergi la inceput