Patratul albastru

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laura radulescu spune:

Reclamele astea sunt din ce in ce mai agresive! Azi m-am uitat pe niste site-uri de contabilitate si cu cine credeti ca m-am intalnit? Cu patratul albastru!

Jos cu patratul albastru!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nematics spune:

sunt trimise de la http://ad2.ip.ro/please/showit/280/2/1
?
cel putin mie asa-mi apare in browser
si nici nu mai sta sa-l inchid!!! Trebuie sa-l fugaresc bine - nu se poate face nimic impotriva lui??

" Trebuie-n viata sa te grabesti incet de vrei la timp sa-ntirzii - Pavel Stratan, Amintiri din Copliarie, III "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Daaaaa...Sa-l haituim!!..Nu-l mai suport!!!

Nunta noastra-26.06.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocebine spune:

Mai ne dam mult dupa dejit cu patratul asta? Nu chiar imi vine sa cred ca apare complet impotriva dorintei proprietarilor acestui site. Daca nu provine de la DC cum il tolerati...alte reclame sint strict puse la mantinela?

Ce facem? N-am nimic impotriva daca se cistiga bani de pe urma lui dar cel putin sa stiu ca am un motiv pentru care ma siciie.

Anamaria mama la Nick (7)& Alex (4)

People who say they sleep like a baby usually don't have one.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

copii - am vesti rele. E o reclama si trebuie sa o suportam. E adevarat ca nu e eleganta insa e ceva care vine de la Arbomedia asa ca nu avem ce face.
Pina la urma- reclamele sunt un rau necesar.




Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Veste trista ... dar partea buna e ca daca deschid un alt site, nu mai pot da nume, apare acolo si nu mai apare aici Asa ca io-l las acolo sa se zbenguie

_
Daria & Giulia (2004 08 16)
VENITI LA BAZAR SA-L AJUTAM PE ALEX !
Sarbatori fericite !
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Bon asha, reclama, reclama, da s-o shtim shi noi
Partea proasta e ca nu ma mai ocoleshte nici pe mine deocamdata-l ignor, da nush pentru cit timp...

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
decembrie
degetzeii


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutatzi-o pe micutza Alina sa vada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Cica

quote:
Originally posted by iren

Sic, sic!

Aha. Acum iti aparu si tie? Vezi ca Dumnezeu nu bate cu batul?
------------------------

Fiind un patratel albastru cu vreo doi fulgi de zapada si o oferta de Craciun, cred ca putem deja sa-i facem AMR-ul, ca scapam de el in curind.

Va urma oferta iepurasului de pasti.


www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iileana" target="_blank">see details

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

quote:
Originally posted by iileana

Cica
quote:
Originally posted by iren

Sic, sic!

Aha. Acum iti aparu si tie? Vezi ca Dumnezeu nu bate cu batul?
------------------------

Fiind un patratel albastru cu vreo doi fulgi de zapada si o oferta de Craciun, cred ca putem deja sa-i facem AMR-ul, ca scapam de el in curind.

Va urma oferta iepurasului de pasti.


www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iileana" target="_blank">see details




Sîc, sîc, ca nu-l mai am!

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
decembrie
degetzeii


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutatzi-o pe micutza Alina sa vada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Patratul albastru apare iar......Nu-l mai suport!!!..Acum nu se mai misca..apare langa postari,in dr. si le lungesteeeee...


Nunta noastra-26.06.2005

Mergi la inceput