Copii nascuti in 1999 (3)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zana spune:

Stinu dar unde-i PM tau? Putem face schimb de adrese,de mail fireste...
Mai scrieti daca aveti timp si vacanta placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Nu stiu ce s-a intamplat cu el si nu stiu ce sa ii fac ca sa il readuc .O sa umblu pe la profil .
Va pup ,Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

La multi ani tuturor si sa va aduca mosu' tot ce va doriti.
Sanatate puiutilor nostri si noua, sa-i putem creste.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=56032&whichpage=1" target="_blank">copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Si eu va urez sarbatori fericite ,sanatate si noroc sa aveti un An Nou imbelsugat si plin de realizari ,sa ne traiasca copilasii ,sa fie fericiti si cuminti si ne vedem la anul .


Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Sarbatori fericite tuturor!
Gratiela si Ozi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Craciun Fericit tuturor,alaturi de cei dragi!
La Multi Ani!

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63105" target="_blank">"Teledon" de suflet-5 euro pt.o viata!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

ei??? a venit mosul???
a fost darnic???
dar pt voi, mamici???

Andrada a fost la colindat pt prima data si a castigat primii ei banuti. Tare fericita a fost. A doua zi s-a imbracat sa plece iar la colindat si tare suparata a fost cand a auzit ca doar o data in an se colinda.

Daca ar fi fost dupa ea ar fi colindat in fiecare zi. Ii cam plac banii.....

Sarbatori fericite
pozici www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=56032&whichpage=1" target="_blank">copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zana spune:

Tocmai am pierdut mesajul scris, acum trebuie sa scriu din nou.
Eu cred ca Andradei ii place mai mult ceea ce poate cumpara cu acei bani, castigati doar de ea.
Asta e magia sarbatorilor, nici eu nu credeam ca va avea atata curaj sa colinde si ca se va bucura, chiar daca a adus doar un zambet pe fata unui om trist.
Mai e timp pentru uratura...pe mine ma va gasi aici...online.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

Dragute doamne, salutari si Urari de Sarbatori fericite si de la noi, dupa o absenta lunguta. Perioada asta e asa de incarcata incat n-am mai avut timp de multe. Parintii mei au venit la noi, copiii sunt in vacanta, Craciunul, pregatiri, acum vine si Revelionul, etc, etc.

Sa va povestesc despre Andruska al meu. La fel ca inainte de vacanta de "Toti sfintii", am primit evaluarea pentru franceza si matematica. De data asta rezultatele lui Andrei au fost extraordinare:

-franceza: media clasei 8.2/10, Andrei 9.6/10
-matematica: media clasei 8.8/10, Andrei 10/10


Nu mi-a venit sa cred. Rezultatele sunt cu atat mai bune cu cat notarea se face cu foarte multa exigenta, testele sunt grele si variate, etc, etc. Nu-i deloc ca pe vremuri, cand 15 copii din clasa luau coronite! Invatatoarea lui ne-a zis ca-i muuuuult peste ceilalti copii, ca totul ii vine foarte usor, chiar si la franceza. Ce sa va spun, am fost tare mandrii. Ca parte mai putin placuta, ne-a spus ca-i nervos si cam stresat. Stiu si de asta, Andrei e un copil foarte sensibil si ambitios, se consuma mult pentru toate. Trebuie sa-l incurajam mai mult, sa-l certam mai putin, sa-l facem sa aiba mai multa incredere in el si sa fie mai relaxat. Cam greu, dar trebuie! Am avut impresia ca pe Valerie, invatatoarea, nu ma pot baza prea mult, e foarte tanara, iar Andrei e un copil complex si uneori complicat, e nevoie de experienta ca sa stii cum sa-l iei.

Cam astea despre noi! Va doresc Sarbatori minunate, multa sanatate, copii fericiti, armonie in familie si pace in suflete.

Cu drag, Nora,Bogdan, Andrei, Victor, bunica Mia si bunicul Nicu'!

Nora
poze sept-oct 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

Aaa, si am uitat sa va spun: Mosul a fost taaare generos, le-a aduc copiilor "Playstation2"! Pana la urma m-am lasat convinsa, mai ales de cand am aflat ca si Eric, cel mai bun prieten al lui Andrei, are Playstation. Ce sa fac, nici nu-l pot exclude. Oricum, programul de joaca e strict, in vacanta se poate juca in fiecare zi, dar in timpul scolii doar in weekend.

Pupici, inca o data.

Nora
poze sept-oct 2005

Mergi la inceput