Copii din 2001 (5)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cricor spune:

Silvana, ca nu ne place acilea - asta pe scurt. Mi-a placut ca ai scris cu litere mai mititele. Daca vrei, ne conversam pe pm despre asta.

Corina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Corina, ti-am trimis PM.

Va pup si va doresc un we linistit
Silvana si Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns palmyrah2002 spune:

quote:
Originally posted by ioana

Silvana, cum ai reusit sa-i "micsorezi" amigdalele copilului? Te intreb asta pentru ca si noi ne confruntam cu aceeasi problema, amigdale mari de se minuneaza pediatrul, cica "asa ceva nu a mai vazut"... Ioana.



Ioana,bine te-am regasit!Pe aici ce ne mai intilnim
Pupici lui Tudor!
Cristina,Rares si Mihnea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns palmyrah2002 spune:

Astazi l-am sarbatorit pe Mihnea la gradi!
A fost superb!
Copiii erau ascunsi sub masutze si cind am intrat in clasa au strigat cu totii Surprizaaa!
Mihnea emotionat nevoie mare m-a ajutat sa asez servetele,linguritele si paharele pentru suc,apoi copiii i-au cintat multi ani si a suflat in luminarele!
A primit cadou 25 de felicitari desenate de fiecare dintre colegii lui,s-au jucat cu baloanele pregatite si au dansat pina la masa de prinz!

Chiar daca duminica implinesti 5 ani,iti urez de astazi,
LA MULTI ANI,Dragul mamii,drag,sa-ti dea Dumnezeu multa,multa sanatate , putere sa lupti in viata pentru ceea ce este cu adevarat important , un dram de noroc si multa fericire alaturi de toti cei dragi!
Te pupacim dulce de tot,
Rares,mami si tati
!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dcop spune:

La multi ani Mihnea!


Sa-ti traiasca Palmyrah 2002, sa fie sanatos, sa va aduca numai bucurii, sa aiba o viata frumoasa, sa aiba parte de tot ce e mai bun!

mami de dpitigoi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana spune:

Mihnea, iti uram La Multi Ani, sa fii sanatos si sa le aduci numai bucurii parintilor tai! Ioana si Tudor.

Cristina, acum intru mult mai rar pe forum, am de trecut un mare hop...profesional si apoi sper sa intru mai des (inclusiv la sectiunea de bucatarie...).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

La multi ani Mihnea! Sa fi sanatos si voios si fericit alaturi de familia ta.


Fetelor copiii vostri cum se trezesc dimineata? Adica al meu care pana mai acum cateva luni se trezea cu noaptea in cap, acum nu se mai da trezit, ii e somn dimineata, imi zice ca mai vrea 5 min apoi alte 5 min, si tot asa. Il culc la 8,30 max 9 si il trezesc la 7,30. Nu doarme de ajuns?

www.alina-jaime.co.uk/main.php" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cricor spune:

La multi ani Mihnea!!! Sa fi sanatos si norocos!

Silvana, ti-am trimis pm.

Luna1, al meu decand il stiu a dormit prost. Se scaoala si acum de minim 2 ori pe noapte, iar dimineata e in oicioare cum da geana de lumina. Tot imi zic ca o sa creasca si n-o s mai aibe venoie de mine dimineat pentru companie. Am sperat ca 5 ani e vrsta aia, se pare ca nu ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabri_andrei spune:

Vai ce bine imi pare ca am dat de voi. Andrei al meu e nascut pe 2 martie 2001 si e in grupa pregatitoare la gradinita.Din pacate are probleme cu colonul si o malformatie la inima, de aceea e mai sensibil si se imbolnaveste f.des. In rest e vioi,ii place f.mult sa citeasca,sa deseneze si mai ales sa se joace cu copiii de la gradi.
Va pup pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanami spune:

"La multi ani" MIHNEA multa sanatate si o copilarie fericita

G.K.R

poze noi

Mergi la inceput