Copii din 2001 (5)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

mea culpa
stefanalex, silvana salajan, bmagdaro, mikimihaescu, carmens32, patisor, a-cri, pisi si boscu, liliraducan, iomi, nanami si miris v-am trecut pe listuta, daca e vreo greseala dati-mi un pemeu


Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefanalex spune:

nanamiSper ca baiatul sa se fi facut bine, Am vazut pozele si ai un baietel care iti seamana foarte bine. E foarte dragut.
Ii place la gradinta, dar atunci cand vine acasa povesteste ce a facut, ce a invatat nou?

STEFAN si ALEX

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanami spune:

multumesc stefalex, da, sigur ca povesteste , e f. incantat , si binenteles ca dupa cum el e un copil f. ager si f. rau , mai face si rautati , care nu mi le spune , normal ,
chiar azi , mi-a zis educatoarea ca a impins o fetta de la spate si a cazut fata si s-a lovit , am avut perioade cand zilnic auzeam cate ceva , s-a mai linistit ceva acum.
de abia astept cat de incantat va fi cand merge la scoala

pupici la toate si sanatate picilor

G.K.R

poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefanalex spune:



nanami Dar baiatul tau nu are vacanta? De ce merge la gradinita ?

STEFAN si ALEX

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

quote:
Originally posted by stefanalex



nanami Dar baiatul tau nu are vacanta? De ce merge la gradinita ?

STEFAN si ALEX



Probabil ca parintii lucreaza si nu au cu cine il lasa acasa. Si al meu merge. Sorry ca m-am bagat peste voi. Bogdan e nascut in 2002, dar devreme, in februarie si mai citesc cateodata si pe la voi.

Numai bine,
Lia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanami spune:

da asa e , noi lucram si tre sa mearga , dar de fapt , e gradi cu program prelungit, un fel de camin si il tine pana seara la 6 jumate , lucky
a avut aproape o sapt. ca si noi am fost liberi

G.K.R

poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Ma primiti si pe mine? Eu sunt mamica lui Cosmin nascut pe 30 iulie 2001. Un traznit, face numai nebunii dar a inceput sa si inteleaga ca omul mare cand discutam serios. Ce bine ca v-am gasit!

eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefanalex spune:




si bine ai venit in randul mamicilor cu baietei nazdravani de 5 ani!

STEFAN si ALEX

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanami spune:

nu mai spuneti nimic ??? ce faceti ? sunteti bine ? sper ca si picii sunt ok.



G.K.R

poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Noi suntem bine, luni incepem scoala, anul intai, cred ca saracul abia asteapta ca s-a plictisit acasa in vacanta, ne-am si mutat intr-o casa mai mare iar in ultimul timp cred ca s-a simtit neglijat cu atata treaba in jurul lui. Parca a crescut brusc de cand a facut 5 ani, nu mai se supara asa usor, nu mai se miauna si ne intelegem f bine. Ai vostri cum sunt?

Va pup

www.alina-jaime.co.uk/main.php" target="_blank">poze

Mergi la inceput