Doar putin pt Alex!

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DANA1978 spune:

quote:
Originally posted by soarenistor

buna
Bine ai venit Dana ,in marea familie DC!
Sa -mi lasi pe pm,adresa ta ,si in zilele urmatoare o sa trec sa ti le aduc.
Sanatate !

nistor gabi

iti multumim dar te-em ruga sa ne dai un telefon inainte ca poate nu suntem acasa.bine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Am pus aseara la posta niste banutzi pentru Dana.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171" target="_blank">Alex, un baietel diabetic de 1 an
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar pentru Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DANA1978 spune:

quote:
Originally posted by aurelia1278

Am pus aseara la posta niste banutzi pentru Dana.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171" target="_blank">Alex, un baietel diabetic de 1 an
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar pentru Alex

ITI MULTUMIM DIN SUFLET PENTRU AJUTORUL TAU,ALEX SI CU MINE VA PUPAM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soarenistor spune:

Buna Dana,

OK.Te sun inainte.Nu ezita sa mi spui ce ai mai avea nevoie ,am inteles ca pampersi si hainute .Altceva?
Astept raspunsul tau.
gabi

nistor gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DANA1978 spune:

quote:
Originally posted by aurelia1278

Am pus aseara la posta niste banutzi pentru Dana.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171" target="_blank">Alex, un baietel diabetic de 1 an
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar pentru Alex

spune-mi si mie cum sa intru in posesia lor.nu am mai primit niciodata bani asa.ce trebuie sa fac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DANA1978 spune:

quote:
Originally posted by soarenistor

Buna Dana,

OK.Te sun inainte.Nu ezita sa mi spui ce ai mai avea nevoie ,am inteles ca pampersi si hainute .Altceva?
Astept raspunsul tau.
gabi

nistor gabi

buna gabi!asa cum am mai spus,avem inca nevoie de laptic,milumil3,nu ne-ar strica daca am avea mai mult pentru ca alex maninca 4 cutii pe luna si cu ceva avans poate am sa reusesc sa cumpar si eu 2 cutii pe luna.iti multumim si te pupam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

quote:
spune-mi si mie cum sa intru in posesia lor.nu am mai primit niciodata bani asa.ce trebuie sa fac?


Vine postasul si ti-i aduce acasa in cateva zile. Daca nu apar pana marti, tzipi la mine si ma duc la posta sa vad ce se intampla.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171" target="_blank">Alex, un baietel diabetic de 1 an
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar pentru Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelia_laura spune:

Ne-am intalnit astazi cu Dana si Alex. Nu va pot descrie sentimentul pe care l-am trait cand l-am vazut pe cel mic. E ca un inger, e un copil foarte reusit si foarte istet. Daca i-ati vedea ochisorii m-ati intelege. Ce mai, m-a dat gata! Iar mamica lui e o femeie foarte placuta si de vede ca este o luptatoare.
Noi i-am dus ceva lucrusoare dar el are nevoie de mai mult. Numai laptele(Milumil 3) costa peste 100 RON/luna si este singurul lapte pe care Alex il poate consuma din cauza intolerantei la lactoza.
Au primit un carucior foarte frumos si in stare foarte buna dar din pacate este destul de greu si dificil de manevrat mai ales ca au cateva scari la intrarea in bloc. Mai rau este ca Alex nu prea are stare in carut si exista pericolul sa cada.
Ideea este ca ar avea mare nevoie de un carucior sport care sa fie usor de ridicat si de manevrat!
Daca am putea strange cava banuti am putea cumpara un carucior sport pt Alex, nu e asa scump unul, in jur de 150 RON. Sau poate are cineva unul de care se poate dispensa.


_
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52890" target="_blank">SA O AJUTAM PE SABINA

POZE EDUARD & MAMI & TATI
www.babiesonline.com/babies/e/eduard" target="_blank">Pagina de web a lui Eduard
cornelia_laura mamica lui bb Eduard (21 06 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelia_laura spune:

Dana, ti-am trimis un mesaj cu nr nostru de telefon si te rog sa-l folosesti oricand crezi ca te putem ajuta cu ceva.
Haideti fetelor sa incercam sa-l ajutam pe bebe Alex cu un carucior sport. Va rog mult!

_
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52890" target="_blank">SA O AJUTAM PE SABINA

POZE EDUARD & MAMI & TATI
www.babiesonline.com/babies/e/eduard" target="_blank">Pagina de web a lui Eduard
cornelia_laura mamica lui bb Eduard (21 06 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soarenistor spune:

buna
incerc sa fac eu rost de carucior sport ,cum gasesc va anunt.
pupici

nistor gabi

Mergi la inceput