Doar putin pt Alex!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

Daca mai e nevoie de un medic ortoped bun, stiu un foarte bun. Lucra acum cativa ani la Sp de Urgenta Floreasca. Io l-am cunoscut intamplator atunci cand am avut picioarele rupte.
Se numeste Dr Serban si are un suflet extraordinar! Sotia lui era din Rm Sarat. are max 40 de ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Vreau si eu nr de tel al Danei va rog.

Aniversare 1 an


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)
Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DANA1978 spune:

buna mamicilor!am reusit sa ma inscriu in sfirsit,asa ca va multumesc tuturor pentru intentia voastra de a ma ajuta ,asta in primul rind,cred ca stiti deja ca sunt mamica lui alex.acesta este nr.nostru daca vreti sa luati legatura cu noi.0723470239.noi va transmitem multi pupici .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soarenistor spune:

buna
Bine ai venit Dana ,in marea familie DC!
Sa -mi lasi pe pm,adresa ta ,si in zilele urmatoare o sa trec sa ti le aduc.
Sanatate !

nistor gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelia_laura spune:

Fetelor tocmai am vorbit cu Dana la telefon acum 5 minute. Am indraznit sa o intreb ca are mai mare nevoie in momentul asta si desi a ezitat sa-mi spuna(se simtea prost) iata cam asta ar fi ordinea prioritatilor:
-pampersi masura 4( din astia chiar nu mai are decat 7 buc)-lapte Milumil 3
-hainute pt un bebe de 8,5 kg( a primit hainute dar multe sunt pt 2-3 ani si Alex e si asa mai slabut)
-biberoane si alte accesorii pt papa
Nu am insistat cu alte intrebari, nu-si aveau rostul...
Eu am sa strang tot ce am de la Eduard si probabil maine al sa i le dau.
A primit aseara si un premergator.
Diseara o mai sun odata sa stabilim cum ne intalnim si revin cu mai multe informatii.

_
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52890" target="_blank">SA O AJUTAM PE SABINA

POZE EDUARD & MAMI & TATI
www.babiesonline.com/babies/e/eduard" target="_blank">Pagina de web a lui Eduard
cornelia_laura mamica lui bb Eduard (21 06 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

quote:
Originally posted by soarenistor

buna
Bine ai venit Dana ,in marea familie DC!
Sa -mi lasi pe pm,adresa ta ,si in zilele urmatoare o sa trec sa ti le aduc.
Sanatate !

nistor gabi



Gabi, adresa deja este postata de mine pe prima pagina a subiectului.


--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59084" target="_blank">Cine este Alex? haideti sa il cunoasteti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:



bravo Motanik....felicitari....ai un mareeeee suflet...te pupic

http://bella.netfirms.com/ro.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DANA1978 spune:

motanik iti multumim in suflet ca ne-ai ajutat ,ai un suflet de aur.cum ii spuneam mamicci care ma sunat noi am primit cite ceva,adica :hainute sunt destule dar majoritatea sunt ptr.virsta de 2-3 anisori si chiar si mai mari,premergator.laptic 6 cutii ,o canuta ,2 biberoane,un castronel si ceva bani.le multumesc mamicilor care vor sa ne ajute.eu si puiul meu va pupam si continua sa faci numai bine,ai un suflet de aur.dumnezeu sa te binecuvinteze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Dana , trimite-mi si mie nr tau de tel.

Aniversare 1 an


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)
Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

quote:
Originally posted by DANA1978

buna mamicilor!am reusit sa ma inscriu in sfirsit,asa ca va multumesc tuturor pentru intentia voastra de a ma ajuta ,asta in primul rind,cred ca stiti deja ca sunt mamica lui alex.acesta este nr.nostru daca vreti sa luati legatura cu noi.0723470239.noi va transmitem multi pupici .



Loreema, uite nr Danei postat de ea...

--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59084" target="_blank">Cine este Alex? haideti sa il cunoasteti!

Mergi la inceput