Reclama Ford??

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns slakje spune:

Reclama ca reclama, dar daca tot am prins ocazia lasati-ma sa-mi descarc nervii si sa va spun si eu pasul meu: ce ma enerveaza accentul ala ORDINAR, nu stiu cine a facut reclama aia si de unde de la ce coltz de comuna pantelimon a gasit protagonistii, dar accentul acela tziganesc cu care vb este O-RI-BIL.

Merci, , mi-am spus pasul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

quote:
Originally posted by slakje

Reclama ca reclama, dar daca tot am prins ocazia lasati-ma sa-mi descarc nervii si sa va spun si eu pasul meu: ce ma enerveaza accentul ala ORDINAR, nu stiu cine a facut reclama aia si de unde de la ce coltz de comuna pantelimon a gasit protagonistii, dar accentul acela tziganesc cu care vb este O-RI-BIL.

Merci, , mi-am spus pasul.


ce-i neagra si proasta ca noaptea? ....daaaaaa oribilicioasa reklama fooooooooooord

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

quote:
Originally posted by papadie

quote:
Originally posted by slakje

Reclama ca reclama, dar daca tot am prins ocazia lasati-ma sa-mi descarc nervii si sa va spun si eu pasul meu: ce ma enerveaza accentul ala ORDINAR, nu stiu cine a facut reclama aia si de unde de la ce coltz de comuna pantelimon a gasit protagonistii, dar accentul acela tziganesc cu care vb este O-RI-BIL.

Merci, , mi-am spus pasul.


ce-i neagra si proasta ca noaptea? ....daaaaaa oribilicioasa reklama fooooooooooord



ahahahaaaa moamaaa asta-i tareee

am vrut sa scriu si io, macar ca-n zilele bune dispare repede cand dau click pe schema aia cu trecutu' peste...dar am zis sa nu fiu carco...

o bibilica, do-o bibilici, trei bibilici ... "Fiecare pasare, pe limba ei piere ..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nana_sim spune:

N-o sa scap vorbe nelalocul lor aici fin'ca simt privirea mamei in spate si mi-e rusine!
Sunt zile in care se deschide la orice topic as incerca sa intru.
Daca e reclama pentru ca forumul sa supravietuiasca pot sa inteleg, dar daca nu ... help, ca la mine nici optiunea "treci mai departe" nu functioneaza intotdeauna si pana nu-si face damblaua nu pleaca! Reclama zic!

Simona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Simona ai dreptate cu partea financiara de asta se accepta reclamele. DAR exista un dar. Sterge cookies-urile si ai scapat de problema mentionata. Acum avem alta reclama. Mai prietenoasa...un pic.

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

totusi nu cunoasteti pe nimeni la ford ??? sa le zica cineva ca mai anti reclama ca reclama lor nu se egzista!
bad reclama, bad, baaaaaaaaaad:-P

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

quote:
Originally posted by papadie

totusi nu cunoasteti pe nimeni la ford ??? sa le zica cineva ca mai anti reclama ca reclama lor nu se egzista!
bad reclama, bad, baaaaaaaaaad:-P



unde apare mey bad reklama, s-o vaz si io!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

It's gone too late!

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Reclama vine o data la 3-4 zile. Sta asa cam 30 de minute si dexpare.
Acu problema e urmatoareaa cand incerci sa deschizi o pagina de pe dc se deschide ceva negru si rau ca maortea. ati ghicit iar...
in coltz spune ca dureaza 10 sek, error dureaza mai mult. mai zice sa apasam acolo daca vrem sa se "stinga" si sa ajungem la destinatie recte pe dc...error nu functioneaza. de pe fundal o voce cavernoasa ne anunta ca oferta la majina aia e atita de buna ca nici n-au nevoie de reclama. poi sa nu maaaaaaaaai aaaaaaaaaaaaaaaaaaaibe!!!!!!! asta cerem si noi:-)
nasol e ca atunci cand vrei sa ajungi la un forum dai click sa zicem pe Zizi (ca se poarta zona zoster ceva de groaza). apare pagina neagra sta cica 10 sek...se deskide zizi. dai click pe subiect stupoare stupoare. apare neagreatza sa si asteptam cele peste 10 secunde. ajungi la subiect si vrei sa treci la pagina a doua stupize stupize...mano negro e la datorie. dupa alte 3 pagini ajungi la finalul subiectului si te injuri vartos cu confratii de forum nu atit din cauza subiectului, cat din cauza reclamei.
concluzie: nu cumparati Ford ca dauneaza la cabesa:-P

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Papadie, mentiune: si daca nu iti place subectu' pe care ai intrat si dai Back apare "buba neagra" la loc

Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Child birth is an act of Nature, adoption is an act of God

Mergi la inceput