Reclama Ford??

Reclama Ford?? | Autor: Babisa

Link direct la acest mesaj

Apare si la voi reclama cu Ford,care sta 10 secunde pe pag.??ce e cu ea si cum fac sa nu mai apara??

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Calinescu Lucia spune:

si mie imi apare de cate ori deschid poze ale membrilor dc
parca am anihilat-o din dreapta sus de pe un butonel. ma uit sa vad daca mai apare.....dar de ce aparea?????


Cristina si bebe Maria

bebe Maria

www.babiesonline.com/babies/g/gandacelul/" target="_blank">pagina Mariei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia105 spune:

Si la mine aparea ...dar acum cand am deschis nu a mai aparut ....
este o reclama pur si simplu daca vrei pot sa opresti ...este un butonel sus in dreapta !


Va pupam dulce pe toate si pe toti,va dorim tot binele din lume si MULTA SANATATE!

Alessia, Benny (02.03.05) si Sebi (16.01.98)



http://community.webshots.com/user/alessia1055

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emilly spune:

la mine e pur si simplu enervanta reclama cu pricina.Cum o anihilez?dind clic in dreapta nu rezolv nimic, eventual mi se blocheaza pagina...

mercic frumos!astept cu nerabdare sfaturile voastre.


Emilly cu gaza ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

ma dispera si pe mine, cu click dreapta nu imi mai dispare, ma enervez, etc. Oricum, ar fi bine ca cei care au "plantat-o" in felul asta sa stie ca nu-si atinge scopul, dimpotriva...

V

veni, vidi, Victorie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sofiabebe spune:

Aaaaaaaaaoleoooooooo! Aruncati bre reclama asta pisaloaga! Se pare ca e la Tiriac leasing, fordu e produsul. Vedeti ce bine mi-am facut temele? Va rugaaaaaam, dati-i in cap sa nu se mai ridice!

bebe si puii:

Trageti cu ochiu'
Poze de la Ploiesti (august)
Acasa, inainte de mare
Ziua lu' Sofia
La mare la Neptun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aschiutza spune:

Uite asa reusiti sa ma vindecati de dependenta DC. In ultimele 5 minute a trebuit "sa inghit "reclama asta ori de cite ori am vrut sa deschid un topic, ba chiar si acuma cind am vrut sa raspund. Nu se poate sa se deschida numai o data, la deschiderea forumului SI ATIT? In primul rind pt ca are exact efect invers. Acuma urasc ori ce fel de FORD si chestia cu Tiriac!

Butonul de sus a functionat numa prima oara, pe urma nu a mai avut nici un efect si a trebuit sa suport reclama asta enervanta de fiecare data!

-------------

Impotriva prostiei, zeii insisi lupta in zadar

Ajutati un OM sa traiasca!

http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43117

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Hello! Forumul a devenit de nefolosit! La orice click de mouse pe un topic sau chiar daca incerc sa-i dau Back, se deschide reclama aia care, cu sau fara click pe Skip, tot isi face programul pana la capat.


Aura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Acum sper ca nu mai ziceti iar ca sunt eu nebuna si vad pointere de mouse peste tot ca nu am deschis eu topicul. Mi-a aparut si in alte zile dar o puteam inchide. Acum insa parca a turbat, apare la fiecare pagina deschisa si nu se mai poate inchide. E idioata si enervanta, mai ales ca are si sonor....

Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Child birth is an act of Nature, adoption is an act of God

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florypop spune:

Fetelor, reclama este sufletul comertului....:))
Acum injurati-ma.

Aissa mama, cine s-a luat de tine ca acum sar la el....:))

Va pup,
Flory

Flory si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jazz spune:

Enervanta!!!!! Sunt sigura ca se putea gasi un alt mod de a o afisa....

Mergi la inceput