Reclama Ford??

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Papa
aha, am pricipit. inseamna ca mana neagra vine cand nu-s io acasa. ce bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

quote:
Originally posted by papadie

Reclama vine o data la 3-4 zile. Sta asa cam 30 de minute si dexpare.
Acu problema e urmatoareaa cand incerci sa deschizi o pagina de pe dc se deschide ceva negru si rau ca maortea. ati ghicit iar...
in coltz spune ca dureaza 10 sek, error dureaza mai mult. mai zice sa apasam acolo daca vrem sa se "stinga" si sa ajungem la destinatie recte pe dc...error nu functioneaza. de pe fundal o voce cavernoasa ne anunta ca oferta la majina aia e atita de buna ca nici n-au nevoie de reclama. poi sa nu maaaaaaaaai aaaaaaaaaaaaaaaaaaaibe!!!!!!! asta cerem si noi:-)
nasol e ca atunci cand vrei sa ajungi la un forum dai click sa zicem pe Zizi (ca se poarta zona zoster ceva de groaza). apare pagina neagra sta cica 10 sek...se deskide zizi. dai click pe subiect stupoare stupoare. apare neagreatza sa si asteptam cele peste 10 secunde. ajungi la subiect si vrei sa treci la pagina a doua stupize stupize...mano negro e la datorie. dupa alte 3 pagini ajungi la finalul subiectului si te injuri vartos cu confratii de forum nu atit din cauza subiectului, cat din cauza reclamei.
concluzie: nu cumparati Ford ca dauneaza la cabesa:-P








Eu sunt fericita, am scapat! Nu am vazut-o nici macar o data!!!!

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joxy spune:

Papa, crezi ca daca aparea in loc de reclama neagra de 10 sec, ceva, o pajishte cu floricele si niste vaci pascand agale iarba, fluturasi in reproducere, se mai calma lumea la zizi ?

Cu respect,
G.

Suntem urate... si ne tarim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

cica verdele linisteste...:) presupun ca daca apare o pajiste verde si in coltz o spinzuratoare unde poti pune nickul celui cu care te razboiesti la Zizi se va asterne linistea si pacea:-))) evtl pe aceasta pajiste poa sa parcheze, din cin in cind, si cate un ford. parcarea sa fie in coltul opus spanzuratorii:P

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Ptiu! Ma laudam de pomana! Acum o inteleg pe papa!!!! Pisica negra mi-a iesit si mie in cale, de 4 ori in nici un minut! Da' gata, am gasit cum sa scap de ea!

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

quote:
Originally posted by cl

Da' gata, am gasit cum sa scap de ea!


Cum?.... please...


www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iileana" target="_blank">see details

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

quote:
Originally posted by cl

[...]
Da' gata, am gasit cum sa scap de ea!

Claudia



Hai nu ne lasa in ceata, zi-ne cum. E infioratoare reclama aia, pe orice subiect apas ma trimite direct la pagina neagra si urata si fara par pe ea! Si chiar daca apas pe link-ul ala unde zice ca sa dau mai departe nu merge intai tre' sa-si faca numarul dupa aia trece mai departe. Daca inchid fereastra si o redeschid se deschide iarasi reclama..pana nu o las in treaba ei de la cap la coada nu pot deschide nimic. Nici faza cu stersul cookies nu merge si nici daca am activat pop up blocker ca nu se deschide ca o alta pagina de browser ci doar ma redirectioneaza.
Parerea mea e ca asta nu e reclama ci SPAM la cat e de invaziva!



Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bombi spune:

quote:
Originally posted by iileana

quote:
Originally posted by cl

Da' gata, am gasit cum sa scap de ea!


Cum?.... please...


scrii link-urile cu mina

ideea e ca_ _cumva (probabil aleator) link-urile sint prefixate de site-ul cu reclama. adica se duce la site-ul cu reclama, sta 10 sec si dupa aia te redirectioneaza la link-ul initial.

solutia ar fi sa te uiti la ce link-uri apesi (recunosc ca e cam incomoda) si sa copii doar partea utila

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

quote:
Originally posted by cl

Ptiu! Ma laudam de pomana! Acum o inteleg pe papa!!!! Pisica negra mi-a iesit si mie in cale, de 4 ori in nici un minut! Da' gata, am gasit cum sa scap de ea!

Claudia



trimite-o la mine, ca m-ati facut sa lesin de curiozitate!
in semn de protest ca-s discriminata de bad reklama ma duc sa ma uit la niste reclame cu Porche.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

A fost si la mine, ieri si mai zilele trecute ca vine cum zice Papa, dar va jur, c-a plecat imediat cum am hashait-o cu click pe linku din dreapta sus...

o bibilica, do-o bibilici, trei bibilici ... "Fiecare pasare, pe limba ei piere ..."

Serbanica

Mergi la inceput