Quelle

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca tanasica spune:

am comandat si eu catalogul...si l-am primit chiar (in 2 sapt.)

unele prod mi se par exagerat de scumpe...de ex.cosul ala de rufe care la ei e 190.000 lei vechi, eu l-am luat cu 38.000 lei din mag.de 38.000 lei...mi-au placut in schimb f.tare jucariile...mai ales ca la acest capitol Ploiestiul sufera tare...si m-au inebunit chestiile de bucatarie din care clar imi voi comanda multe....

Anca si Alexandra (10 nov.2003)

http://community.webshots.com/user/alexandra_ioana

http://www.magnetoterapie.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanaa spune:

Eu cred ca dau in mintea copiilor, nu-mi vine sa cred cum pot sa arate jucariile, caruciorul pt. papusi (cel la oferta cu tot cu papusa) arata mai bine decat unele de copii, are pana si suspensii iar papusa rade cand se uita in oglinda, canta, tipa cand o piaptana si spune "miami" cand ii duci lingurita la gura. Nu stiu cum sunt hainele pt. adulti ca ma bate gandul sa-mi iau o jacheta dar cred ca mai astept impresii de la voi :).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns terry spune:

Ioanaa, ce jucarii ai cumparat?
Fetita mea a vazut la cineva (fetita unei cunostinte) un carucior asmenator, daca nu chiar acelasi, cu cel de 990.000. Nu va spun cat de mult i-a placut. Si mie dealtfel. Mi-a mai placut setul de 'alimentara' cu casa de marcat si produse. Tare cred ca ii voi scrie lu' Mos Craciun sa ii aduca caruciorul. Vroiam sa stiu daca ai luat din ala si cum e.
Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanaa spune:

Am luat setul cu papusa cu tot (acela la oferta 1.980.000, caruciorul simplu este 1.380.000 cred) si casa de marcat, trebuie sa iti spun ca de atunci toate obiectele din casa trec pe la cititorul de bare :). Cred ca toate carucioarele de la ei sunt bune oricum nu pot sa spun ca am cumparat ceva care sa nu fi fost ca in descriere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CORNELIAP33 spune:

Mi-a sosit si mie catalogul, vineri. Intr-o sapatamana. Produsele nu mi se par prea scumpe. E adevarat ca daca bati Bucurestiul in lung si-n lat probabil ca vei gasi si mai ieftine. Dar avantajul de a sta cu catalogul in mana si a face comanda, presupune niste bani in plus.

Problema e ca eu vreau sa comand o multime de lucruri si nici unul din cele doua link-uri nu merge!
De ce? Voi stiti?

Multi pupici si daca incepe sa mearga dati de stire!

Cornelia si Rares(nascut in 22.04.2002)
http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/corneliap33/my_photos
"Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Cornelia, se poate comanda si telefonic, sint numerele in catalog.

Gabitza si bebe Andrei-Stefan (25.05.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Am facut shi eu comanda ....acuma astept sa vad daka vine !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

Deci produsele sint originare din Germania sau sint produse autohtone?



Simina & Andrei (Deiutzu) & bb2 din burtica

Virsta bebe2
Virsta Deiu


Home, wherever you are...

Excursie la Lake Arrowhead
Laguna Beach
Beach Cities

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Mi-am comandat si eu catalogul , abia astept sa-l primesc.
Sper sa aiba si haine pt graaasi.

Anca 21+

Pozele Noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bruxinha spune:

Eu am comandat un catalog la ei acum o luna (sau chiar mai mult de o luna...) si nu s-a deranjat nimeni sa ma bage in seama

Mergi la inceput