Quelle

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Otilia spune:

Ce ma enerveaza ca-n catalogul din Franta nu-s jucarii!!!
Credeti ca au nemtii ceva cu noi?... Nu meritam???

Mama mi-a zis ca a primit si ea catalogul ieri, era foarte bucuroasa!!! Nu stia de unde o cunosteau pe ea Quelle ca sa-i trimita catalog!

~Otilia&LaAdelita~www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Otilia" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Otilia, sa inteleg ca tu i l-ai comandat pe net? Frumos
Am primit si eu catalogul. Este dragut. M-am distrat si mi-au revenit amintiri haioase cand am vazut poza la casca pentru coafat de la pagina 227.
In rest, hainutzele sunt frumoase si cele de dama si cele barbatesti dar au niste preturiiiiii de nu se merita deloc. Nu stiu cum sunt preturile pe la nemti sau pe la francezi dar la noi sunt prea mari dupa mine. Adica sa dau pe un hanorac 1.2 mil. mi se pare exagerat. Plus ca mi se pare exagerata diferenta de pret in functie de masura. Inteleg sa coste mai mult dar diferenta mi se pare prea mare.
In concluzie ar fi cateceva care merita incercat, dar sunt curioasa cum este cu returnarea produselor si cu primirea banilor inapoi. Mi-e teama sa nu fie teapa.

Andreea mamica lui Filip Stefan
Pozici cu Filip
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53375" target="_blank">Cum s-a nascut Filip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Androix, nu cred sa fie teapa chestia cu returul banilor, dar in mod cert dureaza putin pana ii recuperezi.

Liliana
http://pg.photos.yahoo.com/ph/lgireada/album?.dir=/2c7b

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amaya spune:

Am comandat si eu catalogul acum o saptamana si mi-a venit joi...sunt multe produse tentante, dar cel mai mult m-au atras husele pentru canapele (am caine), dar cand m-am uitat la pretul huselor pentru un coltar cu un fotoliu era sa pic...7 milioane???? pai cu banii astia mai iau o canapea...oare se gasesc si prin alte parti aceste huse ca tare m-ar interesa!?! ati vazut pe undeva?

Oana si bebe Andrei (18.02.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

am primit si eu catalogul. sincera sa fiu preturile nu mi se par mari...sunt chiar mai mici fata de unele magazine din unirea. hainele arata bine....dar oare asa sunt si in realitate?

be happy!!!!!
http://community.webshots.com/user/ana_maria222

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gianina spune:

Nici mie nu mi s-au parut exagerat de mari preturile la unele articole.Am comandat marti seara pe internet un trening pt. fetita si 2 bluze sport pentru sotul meu. Cand le primesc ... va spun cum sunt .. in revista aratau bine... mi-au placut.



Gianina si Simona Andreea(24.07.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanaa spune:

Am primit primele pachete. Jucariile sunt dementiale, cred ca mi-am gasit o noua ocupatie :). Hainutele ii sunt bune, putin cam mari unele dar asta nu e o problema ca oricum crestem repede. Blugii pentru copii mi-au placut foarte mult e material din acela moale si gros. Bluzele ma asteptam sa fie putin mai deosebite poate dar nu ma plang. In concluzie sunt multumita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teodora D. spune:

eu citesc aici ca voua v-au venit deja produsele si mie nici catalogul nu mi l-au trimis inca, au trecut 3 saptamani si jumatate de cand l-am comandat. si nici mamei mele nu i-a venit, ca i-am comandat si ei tot atunci.


Somewhere on this globe, every ten seconds, there is a woman giving birth to a child. She must be found and stopped.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Si eu am comandat de la ei video, haine, jucarii....sora mea are toata mobila in casa de la ei, si arata f. bine !

La haine eu am adoptat alta metoda (asta ot ca returul in DE nu se palteset - poti suna la ei si vin si ti le iau de-acasa, sau le poti duce tu la posta): eu comanda 2 masuri, de ex. 38 si 40. Vad care imi vine si opresc (daca-mi place, evident), restul trimit inapoi.....asat ca sa nu comand si sa constat ca-.mi e mic/mare si sa mai platesc inca odata transportul la noua comanda.......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Nici mie nu mi-a venit incca catalogul.... si vad ca voi primiti deja produsele...

5 ani -14 februarie 2005


Mergi la inceput