Concediu in Croatia?

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MONAI spune:

Am si eu o rugaminte pentru cine a stat la vile in Croatia. Ati putea sa-mi recomandati vreo vila in una din statiunile Opatija, Rijeka, Crikvenica, Biograd?
Va multumesc anticipat.

Sa auzim numai de bine.
Mona si Sara (16/07/2005)

Scumpii de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teolina spune:

Salutare!

Noi am fost anul trecut in Croatia si mergem si in vara asta. Vom sta in Seget Vranjica, langa Trogir. Cazarea va fi pt o noapte/2 pers 33 euro. Vom sta cu niste prieteni (2 pers) intr-un apartament cu 2 dormitoare, baie, bucatarie( care are frigider, aragaz, filtru de cafea, vase, etc),tv cu satelit, terasa. Cu tot cu benzina, mancare, taxa autostrada, cazare ai nevoie de 1000-1300 euro. Dar e super, merita din plin. Tara superba, servicii super . Abia asteptam sa mergem din nou!

http://www.dalmatianet.com
http://www.adriatica.net/home/home.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adab spune:

Teo, te referi la suma de 1000-1300 euro pe persoana? sau pe cuplu?
Aproximativ pe ce perioada?
Te intreb caci si eu am de gand la sf. lui iunie sa plec in concediu in Croatia cu masina si deocamdata strang cat mai multe informatii.
Recomanzi sa-mi fac rezervare de aici la cazare sau crezi ca se poate gasi si la fata locului?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teolina spune:

Adab, suma este pe cuplu, cam pt 12-13 zile. Eu recomand sa iti faci rezervare de aici, nu zic ca nu ai agsi si acolo totusi, dar e mult mai sigur asa. Dupa 15 august sunt preturi putin mai mici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:

Marius-Am vazut pozele tale din Croatia.Sunt superbe!In ce localitate sunt cascadele?!

Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Eu nu reusesc sa vad pozeleeee
A mers cineva de aici, in Croatia, prin agentie de turism ? Noi am vrea sa ne 'scutim' de stresul mersului cu masina personala.

Mariaa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TORIA spune:

Mariaa eu in Croatia nu am fost dar am luat pentru august bilete de la o agentie din Timisoara pentru Montenegro,noi venim din Austria dar cumnatul vine cu autocarul din Timisoara.Cum a fost o sa scriu dupa.O zi buna si succes.Daca vrei numele agentiei scriemi un PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Toria, am scris PM.
Ma intereseaza agentia. Mersic de ajutor.

Mariaa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MONAI spune:

Mariaa, noi vom merge anul asta cu Eximtur, cu masina personala. Am vazut ca cei de la Mister Go au oferte cu bilete de avion incluse.

Sa auzim numai de bine.
Mona si Sara (16/07/2005)

Scumpii de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Cu autocarul ma gandeam, e asa de nasol ?!
Ca sa merg cu masina personala atata drum trebuie s-o pun la punct, la sange.

Cu avionul am eu o problema :))


Mariaa.

Mergi la inceput